“TC Motors” prezentēs “Jeep Wrangler Unlimited”


“TC Motors” izstādes “Auto 2019” apmeklētājus iepazīstinās ar lielisko un neapstrīdamo līderi braukšanai bezceļa apstākļos – “Jeep Wrangler Unlimited”.

Kurš gan nav dzirdējis vārdu “džips” lietotu kopā ar kādu auto markas modeli, kas apzīmē paaugstinātas caurgājamības auto? Jā, tas ir “Jeep”, kas ir devis vārdu veselam auto segmentam un “Jeep Wrangler” ir nezūdoša “Jeep” ikona !

Ar ceturtās paaudzes “Wrangler” ražotājs pāršķir jaunu lapu – “Jeep” šeit nozīmē ne tikai nepārspējamu caurgājamību, bet arī lielisku dinamiku un komfortu. “Jeep Wrangler” saglabā svarīgākās sava priekšgājēja iezīmes – bezkompromisa caurgājamību un klasisko izskatu papildinātu ar jaunākajām ražotāja tehnoloģijām.

Ikoniskais “Wrangler” ir apzināti pilnībā atjaunināts, vienlaikus saglabājot tā priekšteču būtību, leģendārās bezceļa izbraukšanas spējas, autentisko “Jeep” zīmola stilu un jaunākās tehnoloģiskās iespējas.

Praktiskums bezceļos!
“Wrangler” ir rāmja konstrukcijas auto. Tie tiek piedāvāti ar trīs aprīkojuma līmeņiem: “Sport”, “Sahara” un “Rubicon”.

Īpaši spējīgais “Wrangler Rubicon” modelis, var lepoties ar nepārspējamu tehnisko saturu, kurā, atkarībā no komplektācijas versijas, var būt iekļautas divas četru riteņu piedziņas, aktīvas, pēc nepieciešamības pieejamas, pilnas slodzes sistēmas: Command-Trac nepilna laika pilnpiedziņas sistēma un Rock Trac pilnpiedziņas sistēma, kā arī Tru-Lock elektriskā priekšējās un aizmugurējās ass bloķēšanas sistēma, un elektroniski atvienojams priekšējais stabilizatora stienis.

Ikvienam “Wrangler” ir “Trail Rated” zīme. Tā nozīmē, ka katrs modelis tika pārbaudīts pie sevišķi sarežģītiem apstākļiem un var pieveikt 76 cm dziļu braslu, tā klīrenss ir vismaz 25 cm. Joprojām praktiska iezīme nolaižams priekšējais stikls – pateicoties speciāliem stiprinājumiem, to iespējams nolaist ļoti ātri un vienkārši. Tā rāmis tagad savieno abus priekšējos stieņus un paliek vietā pat noliecot stiklu.

“Wrangler”piedāvā trīs jumta konfigurācijas: pavisam jauno “Sky One-Touch” iespējams atsegt ar vienas pogas piespiešanu, “Zipperless Premium Sunrider” – ar rokām atsedzams, mīksta auduma jumts un “Freedom Top” – noņemams, trīs daļu cietais jumts. Ērtums bezceļos ar to nebeidzas. Jaunajā “Wrangler” ir iemontētas sevišķi vieglas un izturīgas alumīnija durvis, kuras iespējams ātri izņemt un var braukt bez tām.

“Wrangler” pieejams ar 2 dzinējiem: 2,2 litru dīzeļa “MultiJet II” un 2,0 l benzīna dzinēju. Dīzeļdzinējs sasniedz 200 ZS un 450 Nm un benzīna 2,0 l dzinējs - 272 ZS un 400 Nm. Interjers bagātināts ar jaunumiem. Centrālajā konsolē ieraudzīsiet 7 collu skārienjutīgu ekrānu. Daudzas funkcijas tajā iespējams pārvaldīt ar jaunāko “UconnectTM” sistēmu, bet viedtālruņus pieslēgt izmantojot “Apple CarPlay” un “Android Auto” programmu. “Wrangler”ir aprīkots ar 12V un USB savienojumiem. Papildus iespējams pasūtīt arī 230V savienojumu un citas komforta sistēmas.

Drošībai “Wrangler” ir daudz aktīvu un pasīvu drošības sistēmu, kā aklās zonas vērošanas sistēma, novietošanas asistenti, aizmugurējā skata kamera un četri standarta aprīkojumā esoši, gaisa spilveni.

Neapstrīdamais līderis braukšanai bezceļa apstākļos, pilnībā jaunais “Jeep Wrangler” ir īpaši spējīgs transportlīdzeklis, kas sniedz maksimālu komfortu un lielisku vadāmību pārvietojoties gan bezceļa apstākļos, gan ikdienā.

SIA “TC Motors”
Adrese: Krasta 40, Riga, LV-1003, Latvija
Mājaslapa: www.tcm.lv
Seko: www.facebook.com/TCMotorsLV