“Mūsa Motors Rīga” iepazīstinās ar “Renault Megane R.S.” un citiem jaunumiem


SIA “Mūsa Motors Rīga” izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar jauno “Renault Megane R.S.”, “Alaskan” un daudziem citiem gammas modeļiem. Apskatāms būs arī jaunais “Dacia Duster”

"Renault" stendā būs apskatāmi jaunākie modeļi kā "Megane R.S.", "Captur", "Kadjar", "Koleos", "Alaskan", "Talisman", "Espace" un "Scenic".
Blakus esošajā Dacia stendā būs apskatāms jaunais Duster.

Vairāk informācijas: www.renaultlatvija.lv un www.dacialatvija.lv

Par uzņēmumu.
SIA "Mūsa Motors Rīga" ir viens no vecākajiem automobiļu tirdzniecības un remonta uzņēmumiem Latvijā – strādājam Jums jau kopš 1993. gada. Esam Renault, Dacia un Volvo autorizētie dīleri, kā arī Opel un Volkswagen autorizētais virsbūvju remonta centrs. Pie mums pieejams pilns pakalpojumu spektrs – pārdošana, serviss, rezerves daļas, virsbūvju remonts, apdrošināšana, līzings un servisa maiņas automobiļi.
Aizvien uzlabojam servisa aprīkojumu un apmācam darbiniekus, vienlaicīgi paplašinot pakalpojumu klāstu.
Piedāvājam servisa apkopi un remontu visām garantijas un pēcgarantijas Renault, Dacia un Volvo vieglajām un komercautomašīnām. Darbus veicam pēc ražotājrūpnīcu standartiem un izmantojot tikai dīleriem pieejamo tehniku un speciālos instrumentus. Mūsu servisa meistari un mehāniķi ir apmācīti darbam ražotājrūpnīcu mācību centros un spēj veikt darbus ātri un kvalitatīvi.
Mūsu pastāvīgajiem klientiem vienmēr ir pieejami īpaši piedāvājumi un atlaides. Klientu ērtībām, mūsu servisu darba laiks ir pagarināts un strādājam arī sestdienās!


Mūsu mērķis ir radīt visizdevīgāko piedāvājumu biznesa klientiem – tādu, kas ir maksimāli pielāgots mūsu klientu vēlmēm, maza, vidēja un liela izmēra uzņēmumiem.

Kontakti:
SIA „Mūsa Motors Rīga“

Adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 5 , Rīga, LV-1004
Tālrunis: +371 67066111
Mājaslapa: www.musamotors.lv
Facebook: www.facebook.com/musamotorsriga