“Auto Blitz” prezentēs jauno “Opel Grandland X”, “Insignia Grand Sport”, “Astra” un “Vivaro Combi”


SIA “Auto Blitz” izstādes “Auto 2018” apmeklētājus iepazīstinās ar jauno “Opel Grandland X”, “Insignia Grand Sport”, “Astra” un “Vivaro Combi”

Iepazīstiet jauno "Grandland X" – ietilpīgu krosoveru, kurā atraktīvs dizains apvienots ar progresīvu tehnoloģiju. Laiks atkal doties piedzīvojumu meklējumos!
Uzzini vairāk: https://ej.uz/b1cy

Pateicoties inovācijām un daudzpusībai, šis pievilcīgais "Opel Insignia" sedans piedāvā drošību un sportisku vadāmību vienlaikus.
Uzzini vairāk: https://ej.uz/98zt

Jaunais kompaktās klases piecdurvju "Opel Astra" flagmanis ar lielāku salonu, jauniem dzinējiem un progresīvākajām tehnoloģijām klasē.
Uzzini vairāk: https://ej.uz/9xsw

Augstākā līmeņa savienojamība un maksimāls komforts līdz deviņiem pasažieriem: "Opel Vivaro Combi"+ ir gatavs iepazīšanai!
Uzzini vairāk: https://ej.uz/2vfh

Par uzņēmumu:

“Auto Blitz” ir autorizēts pilna servisa Opel dīlercentrs. Ikkatrs klients šeit ir laipni gaidīts, katram ir garantēta augstas klases apkalpošana un individuāla attieksme. “Auto Blitz” ir dažādi īpaši izdevīgi piedāvājumi, kādu nav citviet.
Pie mums strādā pieredzējuši speciālisti, kuriem automašīnas nav tikai darbs - tā ir dzīve. Ja esat noguris no salonu apmeklējumiem savas „īstās“ automašīnas meklējumos, dodieties uz Skanstes ielu 33. Mēs atradīsim risinājumu ikvienai Jūsu vajadzībai, jo mūsu moto ir - nav nekā neiespējama.
Mēs sniegsim profesionālu konsultāciju par Jūsu izvēlētā "Opel" priekšrocībām, kā arī kopējām uzturēšanas izmaksām – cik maksās apkopes, cik apdrošināšana, cik tērēsiet degvielai. Ticiet, mūsdienās tas ir īpaši svarīgi. Ja jūsu esošajai "Opel" automašīnai ir gadījusies kāda ķibele, neuztraucieties – mūsu servisa meistari tiks ar to galā īsā laikā un sniegs jums kvalitatīvus remonta pakalpojumus.

Izstādes laikā Jūs sagaida īpašs piedāvājums visām noliktavas "Opel" automašīnām!

"Opel" tikai pie "Auto Blitz" !

Kontakti:
SIA „Auto Blitz“

Adrese: Skanstes iela 33, Rīga, LV-1013
Tālrunis: +371 660 011 77
Mājaslapa: www.autoblitz.lv
Facebook: www.facebook.com/OPELAutoBlitz/
Instagram: www.instagram.com/auto_blitz_latvia/