Izstādē “Auto 2018” iepazīsti “Peugeot” krosoverus aizraujošiem piedzīvojumiem!


Lieliskai braukšanas pieredzei, vēl labākai ērtībai un drošībai – tā varētu teikt par leģendārā franču autoražotāja "Peugeot" krosoveriem "Peugeot 3008" un "Peugeot 5008". Kā īsti francūži šie auto piesaista uzmanību ar izsmalcinātu elegances un sportiskuma apvienojumu. Izstādē "Auto 2018" tie klātienē būs iepazīstami autocentra "Amserv Krasta" stendā.

"Peugeot 3008" – stilīgs krosovers ar smalki līdzsvarotām proporcijām, kas rada harmonijas izjūtu. Tā priekšējā daļā ar rūtaino hroma radiatora režģi un LED priekšējiem lukturiem vēl vairāk pastiprina eleganto ”kaķisko” izskatu. Apveltīts ar unikālu un asu dizainu, jaunais krosovers ir vēl pārsteidzošāks ar savu melno Black Diamond jumtu un spoži melno aizmugures paneli, kurā iestrādātas LED dienasgaismas, atgādinot tik atpazīstamos Peugeot trīs kaķa nagus. Protams, salonā sagaida iespaidīgais "Peugeot i-Cockpit®" vadītāja vietas aprīkojums, kas aicina atklāt 100 % digitālu pasauli. 8” collu skārienjutīgs ekrāns, konfigurējams un pielāgojams head-up digitāls displejs acu augstumā, kompakta stūre ar iebūvētiem slēdžiem un elektroniski vadītā automātiskā transmisijas kontroles sistēma ir ideāla kombinācija jaunas braukšanas pieredzes atklāšanai. Vieglāka šasija, PureTech un BlueHDi dzinēji un astoņu pārnesumu jaunākā automātiskā transmisija apliecina, ka jaunais krosovers atrodas starp efektīvākajiem savā klasē. Starp citu, "Peugeot 3008" pērn ieguvis titulu "Eiropas Gada auto 2017". 


"Peugeot 3008" vidējais degvielas patēriņš sākot no 4,0 l/100 km un CO2 izmeši no 103 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar BlueHDi dīzeļdzinējiem. Vidējais degvielas patēriņš sākot no 5,1 l/100 km un CO2 izmeši no 117 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar benzīna dzinējiem.
Piesakies testa braucienam ar jauno "Peugeot 3008": https://goo.gl/QYJ5zE

"Peugeot 5008" – stilīguma un praktiskuma apvienojums. Šis septiņvietīgais krosovers ir īsts ģimenes auto, piemērots piedzīvojumiem un lieliskai kopābūšanai. Tā kompaktais garums (4,64 m) ar segmentā garāko garenbāzi (2,84 m) automobilim nodrošina baudāmu vadāmību un braukšanas komfortu. Apvidus auto īpašības palielina savā klasē augstākais klīrenss – 236 mm, kas kopā ar ekstrēmākiem braukšanas apstākļiem pielāgoto Grip Control vilces spēka kontroles sistēmu būs lieliski palīgi Latvijas ceļos. Salonā visus sēdekļus var pielāgot atbilstoši nepieciešamībai, otrajā rindā ir trīs atsevišķi sēdekļi ar ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumiem un visi trešās rindas sēdekļi ir pārvietojami. Un, kā jau Peugeot jaunākajiem modeļiem ierasts, salonā priecē "Peugeot i-Cockpit®" vadītāja vieta un virkne jaunāko tehnoloģiju, ļaujot izbaudīt vēl labāku autovadīšanas prieku. Peugeot 5008 dažādās aprīkojuma versijās tiek piedāvāts ar 6 pakāpju manuālo, gan automātisko transmisiju, kā arī ar PureTech benzīna vai BlueHDi dīzeļdegvielas dzinēju. 

"Peugeot 5008" vidējais degvielas patēriņš sākot no 4,1 l/100 km un CO2 izmeši no 106 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar BlueHDi dīzeļdzinējiem. Vidējais degvielas patēriņš sākot no 5,1 l/100 km un CO2 izmeši no 117 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar benzīna dzinējiem.
Piesakies testa braucienam ar jauno "Peugeot 5008": https://goo.gl/vBw6d2

Labi auto – labā vietā!

Informācijai:
"AMSERV GRUPA" – lielākais automašīnu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums Baltijā ar 25 gadu pieredzi un 11 autocentriem Latvijā un Igaunijā. Autocentrs "Amserv Motors" – viens no "AMSERV GRUPA" pārstāvjiem Latvijā ar oficiālām "Lexus" un "Toyota" pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām, bet "AMSERV KRASTA" – ar oficiālām "Opel" un "Peugeot" pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām.