Šīs vasaras ceļojumiem – dinamiski “Opel” modeļi ar raksturiņu


Tuvojas vasara, kad daudzi dosies tuvākos un tālākos ceļojumos ar auto. Varbūt gaidāmais ceļojums ir labs iemesls jauna auto iegādei? Ekonomisks, praktisks, uzticams un drošs. Tāds kā jaunie "Opel Grandland X" vai "Opel Insignia Country Tourer"? Kā radīti tāliem ceļiem, turklāt arī tiem, kuru virsmu nesedz gluds asfalts. Šie abi modeļi būs sastopami arī izstādē “Auto 2018”. Apciemojiet tos autocentra "Amserv Krasta" stendā.

"Opel Grandland X" – auto ar augstākās klases standartaprīkojumu. Šis intriģējošais krosovers piesaista uzmanību ar izteiksmīgām līnijām, sportisku stāju un azartisku attieksmi. Izturīgs no ārpuses un elegants salonā, kur izmantoti pirmklasīgi materiāli, ergonomiski sēdekļi. Ceļotājus priecēs plašais bagāžas nodalījums. Pie dizaina priekšrocībām jāuzsver panorāmas jumts, ko iespējams izvēlēties divās krāsās. "Grandland X" apgādāts ar pirmklasīgu ultramodernu atbalsta sistēmu klāstu: frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar automātisko avārijas bremzēšanu un gājēju atpazīšanu, inteliģentais parkošanās palīgs un 360° kamera ir tikai daži piemēri, turklāt izpildījumā INNOVATION tie ir iekļauti bāzes aprīkojumā. Tādas sistēmas kā automātiska kruīzkontrole ar apstāšanās funkciju, kas uztur izvēlēto braukšanas ātrumu un distanci līdz transportlīdzeklim priekšā, kā arī, kad nepieciešams, paātrina vai bremzē, "Grandland X "drošību paaugstina vēl vairāk. Turklāt šis modelis aprīkots ar kādu īpašu jaunumu – atbalsta sistēmu, kas brīdina par autovadītāja miegainumu (Driver Drowsiness Alert). Jaunais "Opel Grandland X" piedāvā vēl citas pirmklasīgas atbalsta un drošības sistēmas, kā arī optimālu redzamību diennakts tumšajās stundās, vienlaikus nepieļaujot citu vadītāju apžilbināšanu. Pieejams ar 1,6 l vai 2,0 l dīzeļdegvielas dzinējiem un 1,2 l benzīna turbodzinēju ar tiešās iesmidzināšanas sistēmu.

"Opel Grandland X" vidējais degvielas patēriņš sākot no 4,0 l/100 km un CO2 izmeši no 104 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar dīzeļdzinējiem. Vidējais degvielas patēriņš sākot no 5,1 l/100 km un CO2 izmeši no 117 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar benzīna dzinējiem.
Piesakies testa braucienam ar jauno "Opel Grandland X": https://goo.gl/dKx8Qr


Tiem, kuri dod priekšroku aktīvai atpūtai dabā un izaicinājumiem skarbākā vidē, par labu sabiedroto var kļūt "Opel Insignia Country Tourer". Īsta bezceļnieka attieksme un saķeres meistarība jebkādos apstākļos – tā īsi raksturojams šis auto. Viens no Insignia Country Tourer lepnumiem ir Twinster pilnpiedziņa un griezes momenta vektorizācija. Šī tehnoloģija ļauj "Insignia Country Tourer" līkumos būt veiklākai un precīzākai. Tā nodrošina izcilu virziena kontroli maksimālas stabilitātes saglabāšanai un ir lieliska uz visām virsmām, piemēram, ledus un sniega. Ar papildu 25 milimetru klīrensu un aizsargājošu apakšējās daļas apšuvumu, šis auto modina vēlmi atstāt gludos asfalta ceļus un doties uz nelīdzenākām virsmām. Salonā jūs gaida komfortabls iekārtojums komplektā ar inovācijām – IntelliLink, Wi-Fi, dalītā gaisa kondicionēšanas sistēmu un elektriski regulējamiem, apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem. Ietilpība un pielāgojamība padara "Country Tourer" par ļoti daudzpusīgu automašīnu. Pateicoties bagāžas ietilpībai no 560 līdz 1665 litriem, tajā ir viegli pārvadāt dažāda veida kravu. Un, protams, panorāmas jumts vēl gaišākai dzīvei. Pieejams ar 1,5 l vai 2,0 l benzīna dzinēju un 1,6 l vai 2,0 l dīzeļdegvielas dzinēju.

"Opel Insignia Country Tourer" vidējais degvielas patēriņš sākot no 5,3 l/100 km un CO2 izmeši no 139 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar dīzeļdzinējiem. Vidējais degvielas patēriņš sākot no 6,4 l/100 km un CO2 izmeši no 147 g/km kombinētajā ciklā automašīnām ar benzīna dzinējiem.
Piesakies testa braucienam ar jauno "Opel Insignia": https://goo.gl/gGi8Na

Labi auto – labā vietā!

Informācijai:

"AMSERV GRUPA" – lielākais automašīnu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums Baltijā ar 25 gadu pieredzi un 11 autocentriem Latvijā un Igaunijā. Autocentrs "Amserv Motors" – viens no "AMSERV GRUPA" pārstāvjiem Latvijā ar oficiālām "Lexus" un "Toyota" pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām, bet "AMSERV KRASTA" – ar oficiālām "Opel" un "Peugeot" pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām.