Ekskluzīvie "Lexus NX" un "Lexus RX" pašuzlādes hibrīdi būs apskatāmi izstādē “Auto 2018”


Zīmols "Lexus" ir kas vairāk nekā tikai automašīna. Tas ir dzīvesstils, kas motivē tiekties pēc pilnības un apliecina šī zīmola auto īpašnieka spēju sasniegt mērķus, kas daudziem nav bijis pa spēkam. "Lexus" pārsteidz vienmēr un arī šāgada izstādē "Auto 2018" apmeklētājus gaida patīkama tikšanās ar "Amserv Motors Lexus" pārstāvniecības "Lexus Rīga Krasta" piedāvātajiem "Lexus NX" un "Lexus RX" modeļiem – jaunākajiem hibrīdtehnoloģiju grandiem – izciliem savā klasē.

"Lexus NX" ir jauns vārds kompakto luksusa SUV saimē. To raksturo izcils dizains un komforts tandēmā ar jaunākās paaudzes hibrīdtehnoloģijām. Šis auto radīts, lai pārsteigtu. Tas piesaista uzmanību no pirmā acu skatiena – elegants dizains ar sportiskiem vaibstiem, ko piešķir drosmīgs vārpstveida režģis ar stilīgām matēta hroma detaļām un sportiskiem LED priekšējiem lukturiem. Paliekot uzticīgi ražotāja "Kaizen" jeb nepārtrauktas pilnveidošanās filozofijai, NX salons ir daudz izsmalcinātāks nekā jebkad agrāk. Uzreiz pamanāms ir palielinātais 10,3 collu "Lexus Premium" navigācijas sistēmas displejs, bet īpaši precīzais ādas apšuvums un izcili pielāgotās apdares noslēdzošās detaļas vairos jūsu braukšanas pieredzi. Automobilim veikti ievērojami uzlabojumi, lai pielāgotu to pilsētas videi un palielinātu stabilitāti.

"Lexus NX" 300h pašuzlādes hibrīda vidējais degvielas patēriņš sākot no 5,1 l/100 km un CO2 izmeši no 117 g/km kombinētajā ciklā.

Izsmalcinātais "Lexus RX" paredzēts dzīves svinēšanai – ne velti tas liek atskatīties divreiz. Tā ir iespēja izbaudīt visas pilnā pašuzlādes hibrīda sniegtās priekšrocības. Kā RX salons, tā eksterjers izaicina ikvienu pieņēmumu par to, kādam jābūt SUV. Augsta kvalitāte un meistarība, uzmanība pret ikvienu detaļu un jaunās drošības tehnoloģijas. "Lexus RX" saņēmis prestižo Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējumu un ierindojas starp visdrošākajiem automobiļiem šajā segmentā. Plašs salons un ietilpīgs bagāžas nodalījums, panorāmas jumts, kas sniedz vairāk gaismas un brīvības. "Lexus RX" viduskonsoles un durvju paneļu apdare piesaka jaunus luksusa standartus SUV segmentā. Pateicoties pilnā hibrīda tehnoloģijai, iespaidīgajam aprīkojuma sarakstam un virknei citu funkciju, tostarp F SPORT versijai, katrs klients var izveidot tieši savām vēlmēm atbilstošu RX.
"Lexus RX" 450h pašuzlādes hibrīda vidējais degvielas patēriņš sākot no 5,3 l/100 km un CO2 izmeši no 122 g/km kombinētajā ciklā.

Piesakies testa braucieniem ar "Lexus" automašīnām: https://goo.gl/xpAbEb

Informācijai:
"AMSERV GRUPA" – lielākais automašīnu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums Baltijā ar 25 gadu pieredzi un 11 autocentriem Latvijā un Igaunijā. Autocentrs "Amserv Motors" – viens no "AMSERV GRUPA" pārstāvjiem Latvijā ar oficiālām "Lexus" un "Toyota" pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām, bet "AMSERV KRASTA" – ar oficiālām "Opel" un "Peugeot" pārdošanas un servisa apkalpošanas tiesībām.