“Avar Auto” izstādē prezentēs jauno “MAN TGE”!


“MAN Truck & Bus AG” oficiālais pārstāvis Latvijā “Avar Auto” izstādē “Auto 2018” prezentēs jauno “MAN TGE”.

“MAN TGE”MAN TGE versijas: pasažieru, kravas, šasija ar vienu kabīni vai dubulto kabīni, ar pašizgāzēju, ar tentu, ar izotermisku virsbūvi u.c.

Motors: 2.0 l dīzelis
Jauda: 102 – 177 ZS
Pārnesumkārba: 6MT/8AT
Pilna masa: līdz 5.5 t
Kravnesība: līdz 2.5 t
Piedziņa: 2WD/4WD

Sākuma cena jau ar labu bāzes komplektāciju 24 000 eiro (ieskaitot PVN). Bāzes komplektācijā ir iekļauti: elektriskie logu pacēlāji, automātiskā tālvadības atslēga, avārijas bremzēšanas sistēma, kravas telpa ar 4 LED gaismām, atdaloša starpsiena un sānu bīdāmās durvis.

Par SIA “Avar Auto”

Zīmols “MAN” Latvijā ienāca pirms 15 gadiem – 2003. gadā, kad SIA “Avar Auto” kļuva par vienīgo oficiālo “MAN” kravas automašīnu importētāju Latvijā un kopš 2015. gada SIA “Avar Auto” ir arī “MAN” un “NEOPLAN” autobusu oficiālais dīleris Latvijā. “Avar Auto” ir arī piekabju un puspiekabju ražotāja “Kraker” oficiālais pārstāvis Latvijā. “MAN” zīmolam attīstoties un būtiski paplašinoties Latvijas tirgū, 2017. gada 25. augustā tika atvērts jauns “MAN Latvija” klientu un servisa centrs, kura ir Baltijā modernākā šāda veida celtne, ko apliecina arī iegūtā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” atzinība.

Kontakti:
“MAN Truck & Bus AG” oficiālais pārstāvis Latvijā “Avar Auto”

Adrese: "Gatves", Mārupes novads, LV-2166, Latvija
Webpage: www.man.lv
Facebook: www.facebook.com/MANLatvija