“Mitsubishi Motors” iepazīstinās ar jauno krosoveru “Mitsubishi Eclipse Cross”


“Mitsubishi Motors” izstādes “Auto 2018” apmeklētājus iepazīstinās ar jauno krosoveru “Mitsubishi Eclipse Cross”.

“Eclipse” tulkojumā no angļu val. nozīmē “aptumsumu”, kas nepārprotami atspoguļojas pašā SUV eksterjerā – ass kupejas izskats, uz priekšpusi sašaurināts profils, muskuļots dizains, izteiksmīgas līnijas un paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE. Ražots “Mitsubishi Motors" rūpnīcā Japānas pilsētā Okazaki, jaunais "Eclipse Cross" lieliski papildina jau esošo Mitsubishi SUV līniju, kurā ietilpst ASX, Outlander un tehnoloģijām bagātais Outlander PHEV.

Jaunās paaudzes “Eclipse Cross” krosovers iezīmē “Mitsubishi Motors” jaunu zīmola stratēģiju un ievieš inovatīvus risinājumus strauji augošajā SUV kupeju segmentā. Tas ir aprīkots ar projekcijas ekrānu jeb Head-up displeju, kas atrodas virs mērinstrumentu paneļa un sniedz vadītājam visu nepieciešamo informāciju. Tāpat “Eclipse Cross” izceļas ar savā SUV klasē plašāko vietu kājām, kas nav maznozīmīgi un ļauj pasažieriem justies komfortabli arī garākos pārbraucienos. Turpretī augsti novērtētā “Mitsubishi” pilnpiedziņa un ražotāja vairāku gadu garumā uzkrātā pieredze tieši apvidus automobiļu ražošanā sniedz pārliecību par Eclipse Cross izcilajām gaitas un manevrētspējas īpašībām.

“Mitsubishi Motors” jaunā “Eclipse Cross” SUV kupeja ir saņēmusi augsto 5 zvaigžņu drošības testu novērtējumu no Euro NCAP. Drošības testos tas uzrādīja augstus rezultātus ne tikai savā “mazo apvidus automobiļu” segmentā, bet arī demonstrēja izcilu sniegumu tādās kategorijās kā “pieaugušo braucēju aizsardzība” (97%) un “gājēju drošība” (80%). Kopumā “Eclipse Cross” saņēma maksimālo punktu skaitu dažādās Euro NCAP testa kategorijās, pierādot, ka ir viens no drošākajiem automobiļiem savā segmentā.

Jauno “Mitsubishi Eclipse Cross” darbina pilnīgi jauns 1.5 l tiešās iesmidzes benzīna turbodzinējs, un tas ir aprīkots ar bezpakāpju variatoru CVT. Pieejams sešās komplektācijās, bet jau bāzes versijā ir iekļautas visas mūsdienu drošības tehnoloģijas – frontālās sadursmes novēršanas bremžu sistēma FCM, joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma LDW, automātiskās tālās gaismas un citas.

“Eclipse Cross” specifikācija:

Dimensijas (L x W x H, mm): 4405 x 1805 x 1685
Motors: 1.5 L tiešās iesmidzes benzīna turbodzinējs
Transmisija / pilnpiedziņa:
6-ātrumu manuālā / 2WD
CVT / 2WD un 4WD
Jauda (kW (ZS)/apgr/min): 163 / 5500
Griezes moments (Nm (kgm)/apgr/min): 250 / 1800 — 4500


Kontakti: 
SIA "MML Imports"

32 Lielirbes iela
Riga, LV-1046, Latvia
www.mitsubishi-motors.lv