“Nissan” prezentēs jauno 100% elektrisko “Nissan LEAF”


Šogad izstādē “Nissan” stendā tiks prezentēts jaunais, pilnīgi elektriskais “Nissan LEAF”, kas ir pasaulē vispirktākā 100% elektriskā automobiļa evolūcijas nākamais posms.

Jaunais “Nissan LEAF” ir pilnībā pārveidots, lai nodrošinātu lielāku nobraucamo attālumu (līdz pat 378 km*), dinamisku dizainu, modernas autovadītāja palīgsistēmu tehnoloģijas un uzlabotu savienojamību.

Jaunais LEAF ir pieejams ar bagātīgu jaunāko tehnoloģiju klāstu, tostarp moderno autovadītāja palīgsistēmu – ProPILOT, kas uzrauga satiksmes plūsmu un kontrolē automobiļa stūrēšanas, bremzēšanas un akseleratora darbību, lai palīdzētu autovadītājam braukt vienas braukšanas joslas ietvaros lēnas satiksmes apstākļos un braucot pa ātrgaitas šoseju, jauno ProPILOT Park un revolucionāro e-Pedal tehnoloģiju, kas pārveido veidu, kādā cilvēki vada automobiļus, ļaujot uzsākt braukšanu, paātrināt gaitu un apstāties, izmantojot tikai vienu pedāli.

Šis pieejamais elektromobilis ir radīts, lai uzlabotu braukšanas prieku, palielinot drošību un samazinot stresu. Lai uzzinātu vairāk par jauno “Nissan LEAF”, izstādes laikā būs iespējams aprunāties ar Nissan oficiālajiem dīleriem – “Norde” un “Skandi Motors”.

* Balstoties uz Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Nobraucamo attālumu var ietekmēt dažādi faktori, tostarp automobiļa aprīkojums, tehniskā apkope, braukšanas stils, ceļa apstākļi un laika apstākļi. Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas.

“Nissan” oficiālais pārstāvis Latvijā “NORDE”

Mājaslapa: www.norde.lv
Facebook: www.facebook.com/NissanLatvija/