BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Veiksmīgi noslēgusies izstāde “Outdoor Riga 2019”

31. martā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “Outdoor Riga 2019”, kas pulcēja 186 nozares uzņēmumus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas, Polijas, Ukrainas un Vācijas. Iepazīt karstākos sezonas jaunumus, veikt pasūtījumus un pirkumus, kā arī apmeklēt lekcijas un meistarklases, bija ieradušies 21 268 interesenti!

Izstādes sadaļu “Baltic Boat Show”, “Medības & makšķerēšana” un “Moto & velo” dalībnieki – gan labi zināmi uzņēmumi, gan plašākai publikai mazpazīstami nozares pārstāvji – “Outdoor Riga 2019” bija nopietni gatavojušies. Par to liecināja interesanti un vizuāli pievilcīgi stendi, profesionāli darbinieki un piedāvājums.

Vairāki dalībnieki bija īpaši domājuši par apmeklētāju piesaisti, piedāvājot tiem arī dažādas aktivitātes. Zwift virtuālās velosacensības, “Veloruļlu cīņas”, pat leģendas radīšana par svešu, nezināmu vietu – tas viss guva apmeklētāju ievērību.

Sadarbībā ar žurnālu “Medības” un Dāmu mednieču klubu “Lady Hunt” pirmo reizi notika pasākumi medniekiem, tostarp arī medību suņu paraugdemonstrējumi un briežu bauru – riesta uzvedums, kas izpelnījās plašākas publikas aplausus. Savukārt nedalītu makšķernieku uzmanību piesaistīja trofeju līdaku mednieku meistarklase. Ņemot vērā apmeklētāju lielo interesi, nākamgad tiek plānota vēl plašāka Atvērtās skatuves pasākumu programmu makšķerniekiem un medniekiem.

Uz tikšanos Ķīpsalā nākamgad izstādē “Outdoor Riga 2020”, kas notiks 2019. gadā no 27. līdz 29. martam!
Top