BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau rīt durvis vērs 25. jubilejas izstāde “SKOLA 2019”!

Piektdien, 1. martā, Ķīpsalā svinīgi atklās starptautisko izglītības izstādi “Skola 2019”, kas šogad svin 25. jubileju! Izstāde allaž guvusi lielu atsaucību, piesaistot tūkstošiem zinātkāro. Arī šogad nav izņēmums – pētīsim, meklēsim, salīdzināsim, izmēģināsim, izvēlēsimies un arī svinēsim!

Izstādes “Skola 2019” svinīgā atklāšanas ceremonija un ilggadējo dalībnieku godināšana notiks piektdien, 1. martā plkst. 11.00 konferenču zālē Nr. 3 hallē Nr. 2.

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies LR Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle un izstādes “Skola” vadītājs Valts Jirgensons.

Pasākumu kuplinās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Rīgas Doma kora skolas bigbends.

Par godu izstādes “Skola” 25. dzimšanas dienai tās dalībnieki ir sarūpējuši turpat 20 dzimšanas dienas tortes, kuru kopējais svars sasniedz teju 100 kg! Tāpēc jau rīt plkst. 13.00 apmeklētāji ir aicināti uz konferenču zāli Nr. 3 tās nogaršot!

Šogad izstādē “Skola 2019”, kas ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu, piedalās turpat 120 dalībnieki no 11 valstīm. Izstādē varēs uzzināt par Latvijas un ārvalstu augstskolu un citu mācību iestāžu piedāvājumu, jaunajām mācību programmām, interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu, kā arī iemēģināt roku dažādās profesijās, vērot paraugdemonstrējumus un piedalīties dažādās aktivitātēs, tostarp pat laimēt reālu auto Biznesa augstskolas “Turība” ekspozīcijā (Loterijas atļaujas numurs: nr. 5586)! Pirmoreiz “Skolā” darbosies divas Atvērtās skatuves, kur būs vērtīgas lekcijas, semināri un prezentācijas gan jauniešiem, gan vecākiem, gan skolotājiem. Pasākumu programmu skatīt te: http://bt1.lv/skola/visit.php

Vairāk par izstādi un dalībnieku jaunumiem: www.bt1.lv/skola

Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi jaunumiem arī sociālajos tīklos:
www.facebook.com/izstade.skola
https://twitter.com/izstade_skola
www.draugiem.lv/izstadeskola/
www.instagram.com/izstade_skola/

Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

Darbalaiks:
1.–2. marts 10.00–18.00
3. marts 10.00–17.00

Biļetes:
Biļetes cena – 5,00 EUR
Grupas biļetes – 4,00 EUR*
*Lai iegādātos grupas biļetes, kasē ir jāiesniedz grupas saraksts uz mācību iestādes veidlapas. Grupu pavadošajam pedagogam izstādes “Skola 2019” apmeklējums ir bez maksas!
Autostāvvieta – 4,00 EUR
Stāvvieta autobusam – 10,00 EUR

Top