BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Mainies ar grāmatām un atrodi īsto “Latvijas Grāmatu izstādē 2019”!

No 1. līdz 3. martam “Latvijas Grāmatu izstādē 2019” Ķīpsalā darbosies Grāmatu maiņas punkts. Ikviens ir aicināts nākt uz izstādi un ņemt līdzi grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav aktuālas, lai iemainītu pret vēl nelasītām.

Šogad Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Repozitārija apmaiņas fonda ieguldījums Grāmatu maiņas punktā ir vēl lielāks – vairāk nekā 5000 grāmatu! Izstādes apmeklētāji Grāmatu maiņas punktā varēs atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem, mākslas grāmatas, nozaru un uzziņu literatūru, latviešu un krievu daiļliteratūru un citu lasāmvielu dažādās svešvalodās. Grāmatu maiņas punkts nodrošina iespēju bez maksas apmainīties ar grāmatām, un tā devīze ir “Nāc un iemaini pret īsto!”.

Maiņas punkts darbosies:
1. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00
2. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00
3. martā no plkst. 10.00 līdz 17.00

Grāmatu maiņa tradicionāli notiek bez maksas. Izlasītās grāmatas pret nelasītām var apmainīt neatkarīgi no to satura vai cenas. Mainīties palīdzēs brīvprātīgi RCB darbinieki.

Šogad RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sagatavojis sākumkapitālu – 5542 grāmatas latviešu, krievu, angļu un vācu valodās. No tām 2622 grāmatas ir daiļliteratūras izdevumi, bet 1096 – bērnu un jaunatnes literatūra. Pārējās ir dažādu nozaru grāmatas.

Rīkotāji lūdz nenest makulatūru, bet tikai tādas grāmatas, kuras mēs paši ar prieku varētu nest uz mājām!

Top