BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau martā - vadošā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2019”

Jaunākie būvmateriāli un būvniecības tehniskie risinājumi, instrumenti un tehnika jauna mājokļa projektēšanai, būvēšanai vai jau esošā pārveidei - starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē “Māja I 2019” no 14. līdz 17. martam Ķīpsalā. 

“Ja vēlies būvēt savu māju vai pārveidot esošo, izstāde “Māja I” ir īstā vieta, lai tam sagatavotos, jo izstādē varēs konsultēties ar daudziem būvmateriālu ražotājiem un būvniecības profesionāļiem, kā arī apskatīt lielu būvniecības materiālu un risinājumu klāstu vienuviet. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta arī saimniecības ēku, siltumnīcu, pirts ēku un citu palīgēku būvniecībai un teritorijas iekārtošanai, tāpēc īpaši aicinām izstādi apmeklēt reģionu iedzīvotājus,” stāsta “Māja I 2019” vadītājs Roberts Brēde.

Savus aktuālos piedāvājumus izstādē prezentēs vairāk nekā 400 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Vācijas, Lielbritānijas un Itālijas. Nozīmīgākie dalībnieki – Franke, Decco Centrs, Buderus, SB Siltumtehnika, Grandeg, PAA, Husqvarna, Paroc, Monier, Velux, Ginalas, Stokker, Reaton, Cel, Toode, Elektrum, Somu māja, Sakret, PATA kokmateriāli.

“Māja I” ir vadošā būvniecības industrijas izstāde Baltijas valstīs, kas piedāvā jaunākos būvniecības nozares produktus un pakalpojumus – no instrumentiem līdz celtniecības tehnikai un projektēšanai, no sanitārtehnikas un siltumtehnikas līdz mājas tehnoloģijām un iekārtām, no apgaismojuma līdz elektroinstalācijas materiāliem. Izstādes plašajā piedāvājumā varēs atrast visu nepieciešamo gan mājokļa būvniecībai, gan remontam, gan arī interjeram. Paralēli notiek arī nozares konferences un semināri.

Seko izstādes aktualitātēm: facebook.com/izstademaja

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:
14.-16.03. 10.00 -19.00
17.03. 10.00 -17.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – 5,00 EUR
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 12,00 EUR


1237540045_8615.pngTop