BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

29. novembrī Ķīpsalā sāksies „Tech Industry 2018”!

No 29. novembra līdz 1. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde „Tech Industry 2018”, kas ir lielākā nozares izstāde Baltijas reģionā!

„Tech Industry 2018” piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Itālijas, Francijas, Austrijas, Slovēnijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Ungārijas, Ķīnas, Taivānas un citām valstīm. Izstādē būs arī Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Itālijas un Baltkrievijas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju piedāvājumu.

„Tech Industry 2018” oficiālā atklāšana notiks 29. novembrī plkst. 13.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā hallē Nr. 2. un tajā piedalīsies:

Arvils Ašeradens, Latvijas Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs;
Vilnis Rantiņš, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas padomes priekšsēdētājs;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Kardijs Broks, izstādes „Tech Industry” vadītājs.

Grandiozas iekārtu un tehnoloģiju demonstrācijas
Eiropas un pasaules iekārtu ražotāju milži izstādē “Tech Industry” demonstrēs modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves un metināšanas iekārtas, elektroinstrumentus, gaisa plūsmu tehnoloģijas, metālizstrādājumus, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, darba aizsardzības līdzekļus, iekraušanas un izkraušanas tehniku u. C.

Pasākumi profesionāļiem
Izstādē notiks semināri un diskusijas par aktuāliem jautājumiem mašīnbūves, metālapstrādes, elektronikas un jauno tehnoloģiju jomā, kas pulcēs lielu skaitu uzņēmēju, profesionālo organizāciju un valsts iestāžu pārstāvju. 29. novembrī plkst. 10.00 konferenču zālē Nr. 2 norisināsies seminārs “Eksporta un sadarbības iespējas Āfrikas dienvidu reģiona valstu tirgos”, bet plkst. 14.00 interesenti ir aicināti uz semināru “Sadarbība starp Baltkrievijas un Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumiem”.

Starptautiska konference “Inženiernozaru attīstība un digitalizācija Baltijas reģionā”
30. novembrī plkst. 10.00 izstādē “Tech Industry 2018” notiks starptautiska konference “Inženiernozaru attīstība un rūpniecības digitalizācija Baltijas reģionā”, kurā ar pieredzi dalīsies vadošie nozares speciālisti no Baltijas un Skandināvijas valstīm. Konferenci organizē Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija sadarbībā ar Mašīnbūves Kompetences centru, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju, Rīgas domi un Ekonomikas ministriju.
Programma: www.likta.lv/EN/Activities/Pages/TechIndustry.aspx

“Tech Industry” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet jaunumiem: “Tech Industry” mājaslapā: www.techindustry.lv un
sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/fairtechindustry/

Izstādes darbalaiks:
29.–30. novembris 10.00–18.00
1. decembris 10.00–17.00
Top