BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aicinām uz izstādes “Baltic Beauty 2018” preses konferenci!

24. oktobrī notiks Baltijas lielākās skaistumkopšanas izstādes “Baltic Beauty 2018” preses konference, kurā informēs par izstādes daudzveidīgo piedāvājumu, plašo pasākumu programmu un aktualitātēm nozarē.

Preses konference notiks trešdien, 24. oktobrī, plkst. 12.00 viesnīcas "Gutenbergs" konferenču zālē un terasē (Rīgā, Doma laukumā 1).

Pasākumā piedalīsies:
Kristīne Čerņavska, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” vadītāja;
Irina Jevsejeva, izstādes “Baltic Beauty” sadaļas “Matu skaistuma pasaule” vadītāja;
Nellija Janaus, Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācijas (LKKA) prezidente;
Vija Krūmiņa, Frizieru un kosmetologu asociācijas pārstāve.

Jau preses konferencē varēs iepazīties ar dažiem pavisam ‘’karstiem’’ skaistumkopšanas jaunumiem, ko demonstrēs “Dalila Cosmetics”, “Kinetics”, “Bercolor”, ‘Viktorystar”, “Farouk Systems” u.c.

Turi roku uz skaistumkopšanas pulsa – aktuālo uzzini “Baltic Beauty 2018”!
No 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijas vērienīgākie skaistuma industrijas svētki – izstāde “Baltic Beauty 2018”, kur pašu aktuālāko – kosmētikas produktus, tehnoloģijas, procedūras un darba metodes – skaistumkopšanā prezentēs vairāk nekā 340 uzņēmumu no 20 pasaules valstīm.
Šogad “Baltic Beauty” norisinās rekordliels konferenču skaits – sešas plaša mēroga konferences sadaļā “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” un sešas tikpat vērtīgas konferences sadaļā “Matu skaistuma pasaule”. Turklāt konferencēs ar pieredzi dalīsies 13 valstu lektori.
Trīs dienu garumā ikviens ir aicināts sekot pasaulē atzītu profesionāļu aizraujošajiem šoviem – ķert iedvesmu un zināšanas vismaz 20 meistarklasēs. Par Baltijas čempionu tituliem un godalgām skaistumkopšanas speciālisti sacentīsies 50 konkursos, no kuriem divi ir pavisam jauni. Vairāk: www.bt1.lv/bb
Sekojiet mums www.facebook.com/izstadebalticbeauty un www.instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Lūdzam Jūs apstiprināt savu ierašanos uz pasākumu līdz 23. oktobra plkst. 12.00, rakstot uz e-pastu: inese.libere@bt1.lv vai pa tālr. 29450037.
Top