BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Veiksmīgi aizritēja mēbeļu un dizaina dienas Ķīpsalā!

7. oktobrī Ķīpsalā noslēdzās mēbeļu un dizaina dienas, kas šogad apvienoja divus pasākumus – Rīgas starptautisko dizaina izstādi “Design Isle 2018” un starptautisko mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstādi “Baltic Furniture 2018”.

No 5. līdz 7. oktobrim izstādēs piedalījās 300 dizaina un mēbeļu nozares pārstāvju no 11 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Itālijas, Spānijas, Somijas, Ukrainas, Polijas, Krievijas, Vācijas un Zviedrijas.

“Design Isle 2018” bija apskatāmi ne tikai Baltijas dizaineru un uzņēmēju jaunākie produkti un pakalpojumi, bet arī konkursa “Latvijas Dizaineru savienības balva 2018” labākie darbi. Trešo reizi izstādē notika Baltijas dizaina gadatirgus, kur varēja iegādāties mūsdienīgus interjera priekšmetus, apģērbus, aksesuārus, dzīvesstila produktus un daudz ko citu. “Nakts mēbeles”, “Deco Art”, “Nordi”, “Kanttari”, “Narovski”, “Ufo Fabrik”, “L parkets”, “BuBuu baseini” un daudzi citi dalībnieki piedāvāja savus jaunākos produktus.

“Baltic Furniture 2018” apmeklētājiem bija iespēja uzzināt aktuālās tendences interjera iekārtojumā, apskatīt jaunākās mēbeļu un gaismekļu kolekcijas, kā arī veikt individuālus pasūtījumus. Plašajā izstādes ekspozīcijā bija apskatāmas mēbeles no “Mūzas istabas”, “Wenden Furniture”, “Isku mēbelēm”, “Matraču meistara”, “OR mēbelēm”, “Progetto”, “Delux Dreams” un citiem uzņēmumiem.

Trīs dienu garumā mēbeļu un dizaina daudzveidīgo piedāvājumu aplūkot bija ieradušies 16 468 apmeklētāji no 15 valstīm.

Nākamās izstādes “Design Isle 2019” un “Baltic Furniture 2019” notiks 2019. gadā no 18. līdz 20. oktobrim!

Vairāk:
www.designisle.lv
www.balticfurniture.lv

Seko līdzi!
www.facebook.com/baltic.furniture
www.facebook.com/izstade.designisle
Top