BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstāde „Medbaltica” nostiprina vadošās pozīcijas Baltijā

29. septembrī Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās viens no nozīmīgākajiem pasākumiem medicīnas nozarē Baltijas reģionā – 11. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2018”! Šogad izstādē piedalījās 136 dalībnieki no 12 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas, Itālijas, Nīderlandes, Polijas, Rumānijas, Zviedrijas, Ķīnas, Singapūras un Malaizijas. Trīs dienās “Medbaltica” apmeklēja 10 659 nozares profesionāļu un interesentu.

“Ar izstādes rezultātiem esam ļoti gandarīti! Kaut arī medicīnas nozares četrgades lielākais pasākums – Latvijas Ārstu kongress šogad nenotika, dalībfirmu skaits ir pieaudzis. Salīdzinot ar 2017. gadu – pieaugums ir 8%, bet salīdzinot ar 2016. gadu dalībfirmu skaits ir audzis pat par 21 %. Arī apmeklētāju skaits, salīdzinot ar 2016. gadu, šogad ir par 5% lielāks,” norāda “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

“Medbaltica 2018” apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet iepazīties ar jaunāko izstādes dalībnieku piedāvājumu zobārstniecībā, rehabilitācijā un medicīnas tehnoloģijās, veselības aprūpē. Profesionālo ekspozīciju papildināja arī daudzveidīgs ikdienas vajadzībām izmantojamo preču un pakalpojumu klāsts.

Visās izstādes dienās notika 11 konferences un semināri, kurā dažādu veselības nozaru speciālisti smēlās zināšanas, apmainījās pieredzē un diskutēja par nozares aktualitātēm. Profesionāļiem veltītajos pasākumos uzstājās lektori no astoņām valstīm: Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Somijas, Austrijas, Vācijas, Krievijas un Lielbritānijas.

Paldies visiem „Medbaltica 2018” sadarbības partneriem un dalībniekiem par ieguldījumu veidojot izstādi saturiski bagātu un noderīgu!

Būtiski!

Ņemot vērā izstādes dalībnieku vēlmes un apspriežoties ar sadarbības partneriem, nākamgad – 2019. gadā izstāde notiks divas dienas – 19. un 20. septembrī. Tas nenozīmē, ka pasākumi būs mazāk. Tie būs koncentrētāki!

Uz tikšanos izstādē „Medbaltica 2019” Ķīpsalā!
Top