BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “OUTDOOR RIGA 2019”

Pēc izstādes “Atpūta un sports 2018” solījām Jūs drīzumā iepazīstināt ar gaidāmajām pārmaiņām! Ar prieku informējam, ka 2019. gadā no 29. līdz 31. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstāde “OUTDOOR RIGA 2019”!

Ņemot vērā izstādes dalībnieku skaita pieaugumu, profesionāļu un apmeklētāju interesi par arvien daudzveidīgāku preču un pakalpojumu piedāvājumu sava brīvā laika un atpūtas organizēšanai, tika nolemts veikt strukturālas izmaiņas izstādes tematikā un arī tās izvietojumā.

Tādējādi atsevišķa halle tiks atvēlēta aktīvās atpūtas cienītājiem dabā un uz ūdeņiem, savukārt otra – moto un velo braukšanas cienītājiem un entuziastiem. Šāds tematiskais sadalījums viennozīmīgi atvieglos iespēju profesionāļiem apmierināt savas vajadzības, savukārt galapatērētājiem atrast interesējošo un nepieciešamo aktīvās atpūtas un vaļasprieku aprīkojumu.

Izstāde “OUTDOOR RIGA 2019” popularizēs aktīvo atpūtu un vaļaspriekus, zem viena zīmola apvienojot jau visiem labi zināmo starptautisko laivu un jahtu izstādi “Baltic Boat Show” un starptautisko medību un makšķerēšanas piederumu un aksesuāru izstādi “Medības & makšķerēšana”, kā arī jauno motociklu, velosipēdu un dzīvesstila izstādi “Moto & velo”.

Lai pieteiktu dalību izstādei lūdzam sazināties ar „OUTDOOR RIGA” vadītāju Mārtiņu Refbergu (tālr.: 67065029; e-pasts: martins.refbergs@bt1.lv ).

Top