BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ķīpsalā noslēgusies izstāde “Bērnu pasaule 2018”!

Svētdien, 15. aprīlī, Ķīpsalā noslēdzās plašākā bērnu preču izstāde Latvijā – “Bērnu pasaule 2018”, kurā dažnedažādas preces un pakalpojumus prezentēja 160 uzņēmumi. Lielisko iespēju visu bērniem vajadzīgo atrast vienuviet un labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni izmantoja 16 093 apmeklētāju.

Trīs dienas, no 13. līdz 15. aprīlim, vecāki varēja baudīt iepirkšanos ar iespēju vienuviet salīdzināt dažādu uzņēmumu piedāvājumus un arī izmantot īpašos piedāvājumus. Gultiņas, apģērbus, bērnu ratus, autosēdeklīšus, velosipēdus, rotaļlietas, kancelejas un higiēnas preces, pārtiku un vēl daudzas citas noderīgas lietas mazuļiem un bērniem līdz pat 9 gadu vecumam, kā arī topošajām māmiņām izstādē prezentēja gan vietējie, gan ārzemju uzņēmumi. Pašmāju zīmoli izcēlās ar kvalitatīvu, radošu un videi draudzīgu piedāvājumu, ko novērtēja arī izstādes apmeklētāji. Bija gan Latvijā ražoti apģērbi un mēbeles, gan arī pārtika, galda spēles, velosipēdi un pat bērnu rati!

Kamēr vecāki iepirkās, bērni varēja baudīt priekus Bērnu pilsētiņā. Bija iespēja sacensties galda spēļu turnīrā, izmēģināt magnētisko konstruktoru, uzspēlēt lāzertagu, piedalīties interaktīvā viktorīnā, veikt dabaszinātņu eksperimentus, veidot origami, gleznot un zīmēt, piedalīties trases automobiļu sacīkstēs un izbaudīt vēl daudzas citas aizraujošas nodarbes. Turklāt pirmo reizi mazākos izstādes apmeklētājus priecēja arī Latvijas Televīzijas “Bērnistaba”. Savukārt Drošības kvartālā varēja satikt policistus, ugunsdzēsējus, elektriķus un mediķus, kā arī “Latvijas gāzes”, “Latvijas dzelzceļa” un Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvjus, kuri rotaļu veidā mācīja visu par drošību.

Uz Lielās skatuves ar dziesmām un dejām uzstājās mazie talanti no Rīgas, Mārupes, Tukuma, Talsiem, Jelgavas, Kuldīgas, Liepājas, Ādažiem un Ogres. Turklāt izstādes otrajā dienā, 14. aprīlī, Ķīpsalā pirmo reizi norisinājās skaistumkonkurss “Mini princese”, kurā piedalījās 15 mazās dāmas vecumā no 5 līdz 12 gadiem.

Paldies visiem izstādes “Bērnu pasaule 2018” dalībniekiem, sadarbības partneriem un apmeklētājiem!


Uz tikšanos nākamgad – izstādē “Bērnu pasaule 2019” (26.04.—28.04.2019)!
Uzņēmumi ir aicināti sazināties ar projekta vadītāju Aivu Borsku, lai jau laicīgi izteiktu savas vēlmes nākamā gada izstādei “Bērnu pasaule 2019”, kā arī rezervētu ekspozīcijas laukumu.

Bildes no izstādes “Bērnu pasaule 2018” skaties šeit!

Izstādi “Bērnu pasaule” rīkoja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Top