BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ķīpsalā pirmoreiz notiks Alus un grila festivāls!

No 27. līdz 29. aprīlim Ķīpsalā notiks dārzkopības izstāde “Dārzs un dzīvesstils 2018”, kur līdzās plašajam dārza preču un pakalpojumu piedāvājumam pirmo reizi notiks arī Alus un grila festivāls. Būs veiklības un izturības konkursi alus cienītājiem, kā arī paraugdemonstrējumi un degustācijas. Gaisā virmos kārdinošā grilētas gaļas smarža un būs gards miestiņš – izbaudi pavasari Ķīpsalā!

Baudi Latvijā darītu alu!
Festivāla alus zonā vienuviet varēs iepazīt vairāk nekā 10 Latvijas mazos alus darītājus. To vidū būs alus čigānbrūzis “Nurme”, alus darītava “Viedi”, Tālavas ķēniņa alus, “Labietis”, “Malduguns”, “Ādažu Meistara alus”, “Alķīmiķis”, “Ziemeļu enkurs”, “Madonas alus”, alus darbnīca “Pumpurs”, kā arī šajā jomā tikko startējušie – “Kalēju alus” no Jelgavas un “Vecmuižas alus” no Vecumniekiem. Šie un citi alus darītāji apmeklētājiem piedāvās gan degustācijas, gan dažādus konkursus.

Ikviens interesents varēs gūt ieskatu alus brūvēšanas un baudīšanas tradīcijās, turklāt “Bruvepats.lv” alus meistars Raivo Tilners sniegs alus vārīšanas paraugdemonstrējumus un atklās, kā izbrūvēt kvalitatīvu miestiņu. Tie, kuri vēlas cīnīties par tituliem, būs aicināti piedalīties konkursos – kāds kļūs par spēcīgāko alus muciņu (kegu) turētāju, kāds par veiklāko alus bundžiņu nēsātāju, bet vēl kāds par labāko alus pazinēju!

Baudi Alus un grila festivālu trīs dienu garumā!
Pirmo reizi izstādē notiks arī Alus un grila festivāls, kurā valdīs lieliska pavasara svētku atmosfēra. Būs veiklības un izturības sacensības alus cienītājiem, grilēšanas paraugdemonstrējumi un meistarklases, gardumu degustācijas, kā arī aizraujoši konkursi. Gaisā virmos kārdinošā grilētas gaļas smarža un būs arī gards miestiņš. Izbaudi pavasari Ķīpsalā! Pilnu Alus un grila festivāla programmu skaties šeit: www.bt1.lv/darzs/grilafestivals.php 

Darbalaiks:
27. aprīlī 12.00–19.00
28. aprīlī 10.00–18.00
29. aprīlī 10.00–17.00

Seko līdzi informācijai par dalībniekiem, to jaunumiem un atlaidēm mājaslapā: www.bt1.lv/darzs/ un facebook.com/Darzsundzivesstils/

Izstādi “Dārzs un dzīvesstils” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, bet Alus un grila festivālu – biedrība “Alus fans” un armēņu ģimenes restorāns “Akhtamar”.

Ieejas biļešu cenas (izstāde + festivāls):
Ieejas biļete – 2,00 EUR
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 5 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Autostāvvieta - 2 EUR

Izstāžu centra Ķīpsalā autostāvvietā un biļešu kasēs iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā.
Top