BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Astoņi iemesli apmeklēt izstādi “Bērnu pasaule 2018”

Jau šajā nedēļas nogalē, no 13. līdz 15. aprīlim, Ķīpsalā notiks izstāde bērniem un vecākiem “Bērnu pasaule 2018”. Trīs dienas tikai vienreiz gadā! Izstādē valdīs bērnu smiekli un iepirkšanās prieks. Uzzini, ko tev noteikti nevajadzētu laist garām!

1. Atrodi savus īstos bērnu ratus!
“Emmaljunga”, “Cybex”, “Joie”, “Venicci”, “Bebecar”, “ABC-Design”, “Hartan”, “Tako”, “Lorelli”, “Valco Baby”, “Moon”, “Pradis”… tie ir tikai daži no ratu zīmoliem, kuru jaunākie modeļi būs apskatāmi izstādē. Kādam aktuāli ir dvīņu rati, kādam pastaigu rati, bet vēl kādam ratu komplekts trīs vienā, tieši tāpēc piedāvājums būs ļoti plašs un daudzveidīgs. Jaunie un topošie vecāki varēs konsultēties, salīdzināt piedāvājumus un nonākt pie vislabākā varianta tieši savam mazulim.

2. Satiec policistus, mediķus, ugunsdzēsējus un citus glābējus!
Izstādes “Bērnu pasaule” Drošības kvartālā bērni aci pret aci satiks dažādus speciālo dienestu pārstāvjus un varēs pārliecināties, ka no policistiem un mediķiem nav jābaidās. Bērniem rotaļu veidā mācīs par ugunsdrošību, drošību uz ceļa, mājās, skolā, pie vilciena sliedēm, par elektrodrošību un pirmo palīdzību negadījumos. Vecākiem un bērniem tiks sniegti praktiski padomi, kā jārīkojas dažādās dzīvību un veselību apdraudošās situācijās. Bērni būs sajūsmā iekāpt speciālo dienestu transportlīdzekļos, dzirdēt sirēnas un pielaikot aizsargtērpus!

3. Latvijā ražotas mēbeles pašiem mazākajiem

Vai tici, ka mazajam saldāks miedziņš būs Latvijā ražotā gultiņā? Mēs ticam! Augstas kvalitātes mēbeles no Latvijas bērza izstādē prezentēs “Troll Smiltene”, akcentējot jaunumu – gaumīgo gultas un kumodes komplektu “Arya”. Arī zīmola “YappyKids” piedāvājumā ir bērnu mēbeles no dabīga koka ar skaistu un funkcionālu dizainu. Savukārt “Tilibs & Lācis” izstādē atrādīs savu jaunāko veikumu – “SPOKE” mēbeļu sēriju un piedāvās plašu mēbeļu klāstu arī lielākiem bērniem.

Piedāvājumā būs arī augstas kvalitātes spilveni, segas, gultas apmales, gultas veļa un citi tekstila izstrādājumi, turklāt īpaši izcelsies pašmāju zīmols “MeadowMe”, kas priecēs ar dizaina gultas veļu, kuru rotā ar roku izšūti pļavu ziedi.

4. Skaistumkopšana un ballītes bērniem
Svinēt svētkus ar kārtīgu ballīti patīk ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Vai vari iedomāties balonu pilnu istabu? Bērni būs sajūsmā! Šādu iespēju par neticami zemu cenu piedāvās svētku preču veikals “Your Day Party”, kas iepazīstinās arī ar jaunākajām bērnu ballīšu tendencēm. Savukārt mazajām dāmītēm noteikti patiks svētku svinēšana “AUCH kids” skaistumkopšanas salonā ar dažādām spa procedūrām un rotaļām. Turklāt šī salona stendā izstādē bez maksas varēs uzlakot nagus un saņemt manikīra speciālista konsultācijas par pareizu roku un nagu kopšanu. Arī Lietuvas uzņēmuma “Zuja” stendā visās trīs izstādes dienās darbosies skaistumkopšanas salons bērniem!

5. Skaties, klausies, spēlē un zīmē LSM Bērnistabā!
Vai arī tavi bērni mīl bezmērķīgi pavadīt laiku pie telefona un datora? Neraizējies, jo tehnoloģijas var būt lielisks palīgs jaunu zināšanu apguvei un izklaidei! Dodies uz izstādi un Latvijas Sabiedrisko mediju (LSM) Bērnistabas ekspozīcijā uzzini, kā bērni ierīces var lietot gudri un noderīgi! Jau izstādē mazajiem būs iespēja virtuālajā vidē spēlēt spēles, skatīties animācijas filmas, klausīties pasakas, zīmēt un krāsot, kā arī lasīt un rēķināt. Turklāt ikviens varēs uzzināt par virtuālo Bērnistabu, kas ir izglītojoša, izklaidējoša un, jo īpaši svarīgi, arī droša vietne pirmsskolas vecuma bērniem!

6. Dažādi braucamie aktīvai bērnībai
Līdzsvara velosipēdi, divriteņi, trīsriteņi un pat pedāļu minamie traktori – tik daudzveidīgs būs bērnu transportlīdzekļu piedāvājums. “Dip Dap” prezentēs jau plaši iemīļotos koka skrejriteņus jeb līdzsvara riteņus. “We Love Ride” piedāvājumā būs “Firstbike” līdzsvara velosipēdi, “WeeRide” velokrēsliņi, “Nutcase” bērnu veloķiveres, kā arī “Bedbox” ceļojumu skrejkoferi bērniem, savukārt “Balance Bikes” stendā varēs izmēģināt un iegādāties “Kubikes” divriteņus un “Strider” balansa velosipēdus.

Turklāt vecāki un bērni ir aicināti klātienē iepazīties arī ar “Tommytoys.lv” daudzveidīgo sortimentu – kvalitatīvām Eiropā ražotām bērnu mašīnām un traktoriem, pedāļu minamajiem traktoriem un to aksesuāriem, kā arī ar elektriskajiem kvadricikliem un mašīnām.

7. Aizraujošas rotaļas un izglītojošas nodarbes
Visās trīs izstādes dienās, kamēr vecāki iepirksies, bērni varēs darboties Bērnu pilsētiņā. Būs iespēja sacensties galda spēļu turnīrā, ieiet neona istabā, izmēģināt rallija simulatoru, uzspēlēt spīdmintonu, iemēģināt roku hokejā, piedalīties interaktīvā viktorīnā, veikt dabaszinātņu eksperimentus un vērot zinātniskos šovus, izmēģināt magnētisko konstruktoru, uzspēlēt lāzertagu, veidot origami, gleznot un zīmēt, piedalīties trases automobiļu sacīkstēs un izbaudīt vēl daudzas citas aizraujošas nodarbes. Garlaicīgi nebūs!

8. Latvijas zīmolu apģērbi

Latvijas apģērbu zīmolu piedāvājums izstādē būs īpaši plašs un daudzveidīgs. Izmanto unikālo iespēju vienuviet apskatīt, aptaustīt, pielaikot un iegādāties dažādu pašmāju zīmolu produkciju! Uzzini vairāk šeit.

Tas vēl nav viss!
Kā zināms, izstādē “Bērnu pasaule 2018” no 13. līdz 15. aprīlim kopumā piedalīsies vairāk nekā 160 uzņēmumu, kas prezentēs plašu un daudzveidīgu bērnu preču piedāvājumu. Līdzās darbosies arī Bērnu pilsētiņa, kurā netrūks aizraujošu nodarbju bērniem, un Lielā skatuve ar košu priekšnesumu programmu. “Bērnu pasaule” – lielisks piedzīvojums visai ģimenei!

Ērta mazuļu pārtinamā zona
Lai jaunajiem vecākiem, kuri uz izstādi dosies kopā ar savām mazajām atvasītēm, nebūtu jāraizējas par to, kur un kā izstādē nomainīt autiņus mazulim, pirmo reizi darbosies “Happy” pārtinamā zona, kurā būs nodrošināts viss nepieciešamais – “Happy” autiņbiksītes, paladziņi un mitrās salvetītes. Nemeklējiet auklīti – ņemiet savu mazuli līdzi!

Seko līdzi informācijai par dalībniekiem, to jaunumiem, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem mājaslapā: www.bt1.lv/bp, kā arī facebook.com/bernuizstade un instagram.com/childrens_world_latvia/.

Izstādi “Bērnu pasaule” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

“Bērnu pasaule 2018” darbalaiks:
13.–14. aprīlī 10.00–18.00
15. aprīlī 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6,00 EUR
Bērniem no 3 gadu vecuma – 3,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR

Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm:
Ģimenes biļete – 12,00 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni; ja vairāk bērnu – 1,00 EUR par katru)

Autostāvvieta vieglajam auto pie Izstāžu centra (bez laika ierobežojuma) – 4 EUR

Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā:
www.bezrindas.lv/lv/bernu-pasaule-2018/4373/

Top