BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aktuālās sezonas modes skates divu dienu garumā izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA”

No 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā notiks Baltijas modes un tekstila industrijas izstāde “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018”, kurā apmeklētāji varēs vērot dažādu zīmolu modes skates. 12. aprīlī, ceturtdien, tiks prezentētas aktuālās pavasara kolekcijas, bet 14. aprīlī, sestdien – bērnu apģērbi.

Izstādes “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” pirmajā dienā, 12. aprīlī, 2018. gada pavasara / vasaras sieviešu tērpus prezentēs Latvijas zīmoli “Varan Latvija” un “Black Swan”. Līdzīgi kā citus gadus, arī šī pavasara tendence ir vienmēr aktuālie ziedu motīvi – “Varan Latvija” tērpi ir viegli, gaisīgi, ar elegantiem volāniem un brīvu griezumu, savukārt “Black Swan” tērpi uzzied krāšņās mežģīnēs un daiļās ziedu apdrukās.

Tajā pašā dienā sievišķīga elegance raksturos lietuviešu zīmola “Adrika” skati, savukārt “valkājamo” mākslu rādīs itāliešu zīmols “Italian Fashion Agency”, kuri prezentēs sieviešu žaketes, topus, bikses un kleitas, kuras šūtas no mākslinieciski apgleznota zīda – vasarā šie apģērba gabali būs elpojoši, maigi un patīkami ādai. Dienu noslēgs Uzbekistānas uzņēmumu modes skates.

Sestdien, 14. aprīlī, izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” notiks vairākas bērnu modes skates. Aktuālākās kolekcijas prezentēs Latvijas zīmoli “ZAZA Couture” un “Rock’n’Mouse”, bet vēl mazākiem, zīdaiņiem, modi demonstrēs zīmols “ViKrEm”. Bērnu modes skates noslēgs Uzbekistānas zīmols “Fargo`na Turon Tekstil”, taču tam sekos šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” modes skate. Visas modes skates: https://ej.uz/z9kc

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” būs arī citi pasākumi – 12. aprīlī notiks seminārs “Mode un dizains: modes industrija un tendences”, bet 13. aprīlī modes un tekstila industrijas pārstāvji tiksies lietišķajā kontaktbiržā. Visās izstādes dienās varēs piedalīties “Swerea IVF” seminārā par audumu drošības starptautisko sertificēšanu “OEKO-TEX®” sistēmā. Pilna izstādes “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” programma: https://ej.uz/9wo7

“Baltic Fashion & Textile RIGA” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstāžu centrā Ķīpsalā 13. un 14. aprīlī vienlaikus notiks arī 12. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem – “Bērnu pasaule”, kuru šajās dienās varēs apmeklēt ar “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” ieejas biļeti vai ielūgumu.

Seko līdzi izstādes jaunumiem:

www.balticfashiontextile.com
www.facebook.com/BalticFashionAndTextileRiga

Izstādes darbalaiks:
12.–14. aprīlis 10.00–18.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR
Autostāvvieta – 4 EUR
Top