BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau piektdien Ķīpsalā ierūksies izstāde “Auto 2018”!

Rīt, 6. aprīlī, Ķīpsalā sāksies Baltijas lielākais autodzīves notikums – starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2018”, kas apvieno četras sadaļas plašam interešu lokam – “Auto”, “Transporta tehnika”, “Auto mehānika” un “Auto Exotica”. Automīļi, sarosieties!

Jaunākie automobiļu modeļi, Baltijas mēroga pirmizrādes, spilgtākie Latvijas, ārvalstu tūninga šedevri, klasiskie spēkrati, sacīkšu auto, spēcīgs un iespaidīgs komerctransports, autoservisu aprīkojums – to visu trīs hallēs trīs dienas varēs baudīt izstādē “Auto 2018” Ķīpsalā.

6. aprīlī aicinām apmeklēt izstādes “Auto 2018’’ oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas sāksies plkst. 11.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, hallē Nr. 2.

Izstādes atklāšanā piedalīsies:
Ingus Rūtiņš, biedrības “Auto asociācija” valdes loceklis;
Jānis Āboltiņš, biedrības “Autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto”” ģenerālsekretārs;
Aldis Vasiļevskis, konkursa “Jaunais automehāniķis 2018” rīcības komisijas priekšsēdētājs, SIA “Inter Cars Latvija” filiāles vadītājs;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Gints Šāvējs, izstādes “Auto” vadītājs.

No 6. līdz 8. aprīlim Ķīpsalā notiks Baltijā lielākā autoindustrijas izstāde “Auto 2018”, kurā notiks vairākas Baltijas mēroga pirmizrādes, vienā no tām – pasaulē visātrākais sērijveida apvidus auto “Lamborghini Urus”.

Autonozares profesionāļi izstādēs “Auto mehānika” un “Transporta tehnika” varēs iepazīties ar aktuālāko nozares piedāvājumu, sākot no rezerves daļām un beidzot ar industriālo tehniku. Visās trīs izstādes dienās interesenti varēs vērot profesionālā meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2018” finālu.

Viskrāšņākais solās būt autotūninga šovs “Auto Exotica 2018”, kam šoreiz Ķīpsalā tiek būvēta papildu trešā halle. Šeit izstādes apmeklētāji varēs apskatīt jaunākos tūninga projektus no Eiropas un Skandināvijas valstīm, kā arī vietējo autoklubu vasaras sezonai sagatavotos spēkratus. Izstādē būs apskatāmi arī sacīkšu spēkrati, no kuriem ievērojamākais būs šā gada Dakaras rallijreidā veiksmīgi startējušais “Toyota” pikaps aptuveni pusmiljona eiro vērtībā.

Savukārt Bērnu izklaides zonā varēs satikt transformeru Kameni, apskatīt “Zvaigžņu karu” auto un izbraukt ar retro elektroautomobili. Un tas nav viss! Vairāk: www.balticmotorshow.com
Detalizētu “Auto 2018” pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/auto/visit.php#events1

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Seko mums Facebook: www.facebook.com/autoizstade.kipsala

Darbalaiks:
6., 7. aprīlī 10.00–19.00
8. aprīlī 10.00–17.00
Top