BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstādē “PetExpo 2018” ievērojams apmeklētāju skaita pieaugums!

Svētdien, 18. martā, Ķīpsalā noslēdzās pavasara lielākā mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2018”, kurā piedalījās 121 dalībnieks no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Krievijas, Polijas un Lielbritānijas. Iepazīt plašo piedāvājumu un apskatīt dažādus mājdzīvniekus bija ieradušies par 17 % vairāk apmeklētāju nekā pērn – kopā 24 281!

Apmeklētājiem divās dienās vienuviet bija iespēja apskatīt dažnedažādu šķirņu suņus un kaķus, kā arī ponijus, alpakas, čūskas, vardes, ķirzakas un visādus daudzkājus, gaiļus, pīles, zosis, trušus, jūrascūciņas, mājas peles un žurciņas, dažādus dekoratīvos putnus, lielos putnu zirnekļus, kā arī citas lielāks un mazākas radības. Līdzās tam visam “PetExpo 2018” bija arī plašs zoopreču un pakalpojumu piedāvājums.

Turklāt pirmajā izstādes dienā notika Latvijā pirmās starptautiskās grūmeru sacensības, kurās spēkiem mērojās 16 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Itālijas, Francijas, Ukrainas un citām valstīm. Uzvaras laurus sacensībās plūca suņu friziere – Jurgita Pauļuviene no Lietuvas.

Paldies izstādes “PetExpo 2018” dalībniekiem, sadarbības partneriem un apmeklētājiem!

“Latvijas uzvarētājs 2018”
Jau tagad esam sākuši darbu pie nākamās mājdzīvnieku izstādes “Latvijas uzvarētājs 2018”, kurā norisināsies starptautiskas šķirnes suņu un kaķu sacensības. Izstāde notiks šī gada 9. un 10. jūnijā Ķīpsalā. Aicinām pieteikt dalību jau laikus! Vairāk: www.petexpo.lv

Izstādi “PetExpo” rīkoja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju “Felimurs”. Suņu izstāžu sponsors – “EUKANUBA”, kaķu izstāžu sponsors – “ROYAL CANIN”.

Galeriju skatīt šeit.

Top