BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Baltijas modes un tekstila izstāde jau šonedēļ Ķīpsalā!

No 12. līdz 14. aprīlim Ķīpsalā notiks “Baltic Fashion & Textile RIGA 2018” – gada nozīmīgākais notikums modes un tekstila industrijas profesionāļiem no Baltijas valstīm, kurā varēs apskatīt šūšanas tehniku, materiālus, gatavos apģērbus, kā arī iegūt biznesa kontaktus, piedalīties starptautiskos semināros un vērot modes skates.

Izstādē būs apskatāms plašs šūšanas un tekstila apdrukāšanas iekārtu klāsts – “Juki” ekspozīcijā varēs atrast šujmašīnas gan iesācējiem, gan profesionāļiem, augstākā līmeņa “F” sērijas iekārtas, kā arī karstā gaisa iekārtu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta “Juki” jaunajai ātrgaitas slēgtā dūriena šujmašīnai “DDL-9000C” ar tiešo piedziņu, automātisko diega apgriešanas sistēmu un digitalizēto saskarni. Būs iespēja šujmašīnas izmēģināt!

Pacel šūšanu japāņu kvalitātē! SIA “SONIKA” izstādē piedāvās “Brother” jaunākās paaudzes vienadatas, divadatu un zigzaga dūriena šujmašīnas, automātisko operāciju šujmašīnas, ķēdes dūriena, pogcaurumu veidošanas un pogu piešūšanas šujmašīnas, kā arī “Pegasus” overlokus un plakanšuves šujmašīnas. Savukārt “Drukalabak.lv” prezentēs jaunākās “EPSON” tehnoloģijas tekstila apdrukāšanas jomā. Tehnoloģijas dažādu audumu apdrukāšanai – gan baltiem, gan krāsainiem audumiem, gan gataviem krekliem, jakām un citiem tekstila izstrādājumiem.

“Baltic Fashion & Textile RIGA” būs apskatāmi arī dažādi materiāli. Grieķu kompānija “Ioakimidis” parūpēsies par dažādiem audumiem, bet itāļu uzņēmums no Milānas “Brb S.r.l.” piedāvās spiedpogas, pogas, kniedes, cilpiņas, āķīšus un cita veida metāla furnitūru gan džinsiem, gan citiem apģērbiem. Savukārt “Washpapa” prezentēs revolucionāru alternatīvu ādai – mazgājamā papīra un dabīgā korķa audumus.

Izstādes apmeklētāji varēs apskatīt jau gatavus apģērbus un aksesuārus – lietuviešu kompānija “Paliūtis” demonstrēs dažādus gumijas apavus, savukārt pašmāju zīmols “Varan Latvija” – jauno 2018. gada pavasara / vasaras modes kolekciju “Rozes”. Detalizētu izstādes dalībnieku piedāvājumu skati: https://ej.uz/7qwg

Izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” notiks produktu demonstrācijas, modes skates, starptautiski semināri un kontaktbirža, kurā varēs iepazīt jaunus industrijas pārstāvjus.

“Baltic Fashion & Textile RIGA” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi izstādes jaunumiem:

www.bt1.lv/fashion
www.facebook.com/BalticFashionAndTextileRiga

Izstādes darbalaiks:
12.–13. aprīlis 10.00–18.00
14. aprīlis 10.00–18.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6,00 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR
Autostāvvieta – 4 EUR
Top