BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jaunākās studiju programmas iepazīsti izstādē “Skola 2018”!

Jau nākamnedēļ, no 23. līdz 25. februārim, izstādē “Skola 2018” Ķīpsalā varēs iepazīties ar pašām jaunākajām studiju programmām, ko vispusīgi prezentēs Latvijas mācību iestādes. Lūk, dažas no tām!

Tagad arī Latvijas Universitātē (LU) ir iespēja iegūt inženiera grādu un kvalifikāciju – Biznesa vadības un ekonomikas fakultāte jau šobrīd uzņem studentus jaunā profesionālā bakalaura studiju programmā "Industriālās inženierijas vadība"!

Arī LU Sociālo zinātņu fakultātē (SZF) ir tapusi jauna bakalaura studiju programma “Eiropas integrācija un globālā attīstība”, kuras mērķis ir sniegt zināšanas darbam Eiropas Savienības valstu institūcijās, nevalstiskajās organizācijās un privātajā sektorā. “Programma ir starpdisciplināra – tā apvieno politikas zinātni, komunikācijas zinātni un socioloģiju. Studenti, kas studēs šajā programmā, iegūs kompetences attiecībā uz ES struktūru un funkcijām. Mēs piedāvāsim studentiem arī kursus, kas sniegs priekšstatu par globāliem procesiem,” norāda LU SZF dekāns profesors Juris Rozenvalds.

Savukārt Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) izstādē prezentēs iespēju studēt vienlaikus trijās Baltijas valstu vadošajās universitātēs – LLU, Aleksandra Stulginska Universitātē Lietuvā un Igaunijas Dzīvības zinātņu universitātē angļu valodā. Maģistra studiju programmas “Agri-food Business Management” (“Lauksaimniecības un pārtikas biznesa vadīšana”) ilgums būs divi gadi, no kuriem pirmajā semestrī studijas notiks Igaunijā, otrajā semestrī – Lietuvā, trešajā – Latvijā un ceturtais semestris ir veltīts maģistra darba rakstīšanai Latvijā. “Absolventi iegūs ne tikai kopējo diplomu, bet arī kvalitatīvas un darba tirgus prasībām atbilstošas zināšanas bioekonomikā, līderībā, uzņēmuma vadīšanā, finansēs, mārketingā,” stāsta LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes dekāne Andra Zvirbule.

Ja vēlies iegūt prasmes organizēt kvalitātes vadības procesu pārtikas uzņēmumā, tad pievērs uzmanību jaunajai LLU akadēmiskā bakalaura studiju programma “Pārtikas kvalitāte un inovācijas”. Tur varēsi uzzināt, kā izstrādāt inovatīvus pārtikas produktus un meklēt risinājumus jau ražošanā ieviesto produktu receptūru un tehnoloģiju pilnveidē.

Iespējams, sociālajos tīklos esi pamanījis neparastu reklāmas kampaņu, ar kuras palīdzību Jaunā Rīgas teātra aktieri aicina jauniešus studēt Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) aktiermākslu un kļūt par viņu topošajiem kolēģiem! Arī izstādē “Skola 2018” LKA stendā interesenti varēs iegūt informāciju par “Jaunā Rīgas teātra studiju”, kuras vadītājs būs teātra mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis. Studijā tiks uzņemti 15 studenti.

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” nākamajā studiju gadā piedāvās divas aktuālas programmas: bakalaura studiju programmu “Jaunuzņēmumu ekonomika un finansēšana” (Start-Up Economics and Financing) ar mērķi izglītot speciālistus, kuri pārzina jaunuzņēmumu darbības specifiku un spēj piesaistīt finanšu resursus. Un maģistrantūras līmenī – studiju programmu “Lielo datu analīze” (Big Data Analisys), kurā sagatavos speciālistus, kas pārzina lielo datu ieguves, vadības un dažādas analīzes metodes, lai elektroniskās vides un dažādu ierīču savāktos datus varētu izmantot vairāku tautsaimniecības nozaru attīstībai.

Vidzemes augstskola izstādē prezentēs pat veselas četras jaunas bakalaura un maģistra studiju programmas – “Mediju un informācijas pratība”, “Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība”, “Kiberdrošības inženierija”, “Virtuālā realitāte un mobilās tehnoloģijas”, kas tuvākajā laikā tiks licencētas.

Ja savu nākotni vēlies saistīt ar loģistiku vai finanšu vadību, tad izstādē “Skola” apmeklē biznesa augstskolas “Turība” ekspozīciju, kur varēsi iepazīt divas jaunas profesionālās bakalaura studiju programmas – “Biznesa loģistikas vadība” un “Starptautiskā finanšu vadība”. Savukārt tiem, kas vēlas studēt maģistrantūrā, “Turība” piedāvā jaunu programmu “Biznesa psiholoģija cilvēkresursu vadībā”, kas sagatavos darba tirgus prasībām atbilstošus, starptautiski konkurētspējīgus cilvēkresursu vadības speciālistus.

Ja interesē datorspēļu dizains, tad aicinām izstādē apmeklēt Ekonomikas un kultūras augstskolas stendu, kurā tiks prezentēta profesionālā bakalaura studiju programma “Datorspēļu dizains un grafika”, kas tiks licencēta jau tuvākajā laikā. Savukārt Baltijas mērogā unikālu maģistra programmu “Aviācijas vadība” apmeklētājiem prezentēs Transporta un sakaru institūts, kas absolventiem sniegs iespēju veidot starptautisku profesionālo karjeru ar aviācijas nozari saistītos uzņēmējdarbības virzienos.

Jaunumi gaidāmi arī tehnikumiem! Rīgas Valsts tehnikuma (RVT) Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļā tiks gaidīti jaunieši, kas vēlas iegūt Poligrāfijas iekārtu tehniķa kvalifikāciju. Tagad arī RVT Krāslavas teritoriālajā struktūrvienībā varēs iegūt transportlīdzekļu krāsotāja un apģērbu modelēšanas un konstruēšanas speciālista kvalifikācijas, Laidzes teritoriālajā struktūrvienībā – viesmīlības pakalpojumu speciālista izglītību, bet Rīgā – atjaunīgās enerģijas tehniķa kvalifikāciju. 

Par šiem un vēl daudziem citiem jaunumiem uzzini izstādē “Skola 2018” Ķīpsalā! Vairāk par izstādi un dalībnieku jaunumiem: www.bt1.lv/skola

Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet mums līdzi sociālajos tīklos:
www.facebook.com/izstade.skola, www.twitter.com/izstade_skola
www.draugiem.lv/izstadeskola

Darbalaiks:
23.–24. februāris 10.00–18.00
25. februāris 10.00–17.00

Biļetes:
Pieaugušajiem – 5,00 EUR
Skolēniem, studentiem, skolotājiem, pensionāriem – 4,00 EUR
Grupām (10+) – 3,00 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!
Ar izstādes “Skola 2018” ieejas biļeti “Latvijas Grāmatu izstādi 2018” var apmeklēt bez maksas.

Autostāvieta – 3,00 EUR
Stāvvieta autobusam – 7,00 EUR

Top