BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

“Balttour” aizsāk jaunu tradīciju!

Atzīmējot izstādes “Balttour” 25 gadu jubileju, izstādes organizatori – ALTA un BT 1 – sadarbībā ar Rīgas Tūrisma attīstības biroju aizsāka jaunu tradīciju. Jau pirmajā izstādes dienā izstaigājot abas tematiskās halles, žūrijas locekļi izraudzījās radošāko ekspozīciju, inovatīvāko ekspozīciju un dalībnieku ar visdaudzveidīgāko tūrisma piedāvājumu.

Žūrijai izvērtēt dalībnieku stendus nebija viegli. Katrai nominācijai bija vairāki pretendenti, jo ekspozīcijas bija veidotas ļoti pārdomāti, interesanti, mūsdienīgi, turklāt tūrisma piedāvājumi bija ļoti labi!

Titulu “Inovatīvākā ekspozīcija” šogad saņēma “airBaltic”, kas ikvienam apmeklētājam ļāva pielaikot savu 2018. gada vasaras kolekciju!

Titulu “Daudzveidīgākais tūrisma piedāvājums” saņēma “Sigulda aizrauj!”, kas priecēja ar plašāko aktīvās atpūtas piedāvājumu Baltijā.

Savukārt titulu “Radošākā ekspozīcija” saņēma Lietuvas valsts tūrisma departaments (Lithuanian State Department of Tourism), kas ne tikai izcēlās ar stendu, bet arī piedāvāja ļoti daudz jaunu galamērķu Lietuvā.

Žūrijas locekļi: Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente Inga Kavaca, Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB) valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle.

Paldies visiem izstādes “Balttour 2018’ dalībniekiem par kvalitatīvi veidotajām ekspozīcijām!
Top