BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau šajā nedēļas nogalē izstāde “Auto 2018” notiks trīs hallēs!

Izstāde “Auto” vēlreiz apliecina savu Baltijā lielākā autoindustrijas pasākuma statusu un no 6. līdz 8. aprīlim Ķīpsalā piedāvās ievērojami plašāku un daudzveidīgāku ekspozīciju – nu jau trīs Izstāžu centra hallēs!

Baltijas mēroga pirmizrādes

Izstādē būs apskatāms pasaulē ātrākais sērijveida apvidus auto “Lamborghini Urus”, kas ir aprīkots ar 650 zirgspēku jaudīgu V8 biturbo motoru un ļauj tam no vietas līdz 100 km/h paātrināties nieka 3,6 sekundēs un maksimāli sasniegt 305 km/h. Tas to padara par visātrāko sērijveida apvidnieku pasaulē, pārspējot līdzšinējo rekordistu "Bentley Bentayga", kas spēj sasniegt 301 km/h.

Baltijas mēroga pirmizrādi izstādē “Auto 2018” piedzīvos vēl kāds titulēts spēkrats – pasaulē vispārdotākā elektromobiļa “Nissan Leaf” jaunā paaudze. Jaunais modelis ir kļuvis ne tikai jaudīgāks, bet arī spēj bez atkārtotas akumulatoru uzlādes nobraukt vēl garāku distanci – pilsētas braukšanas apstākļos turpat 415 km. Un, kas interesantākais, tas ir pat nedaudz lētāks nekā priekštecis. 

Vēl no svaigākajiem modeļiem, kas sasnieguši Latviju, izstādē būs apskatāms jaunās paaudzes “Dacia Duster” apvidnieks. Lai arī tas eksterjera dizainā no iepriekšējā atšķiras nebūtiski, patiesībā tas ir principiāli jauns modelis, kas visvairāk izmaiņu ieguvis interjera noformējumā un aprīkojumā, kā arī tehniskajā izpildījumā. 

Interesants jaunums ir arī modernizētais “Citroen C4 Cactus”, kas pirmizrādi Latvijā piedzīvos tieši izstādē Ķīpsalā. Ja pirmais “Cactus” modifikācijas modelis debitēja ar neko citu nesajaucamajiem milzīgajiem gumijas aizsargiem uz virsbūves sāniem, tad jaunajam modelim tādu vairs nav – gumijas aizsargi ir tikai uz sliekšņiem. 

Šobrīd auto tirgū populāro mazo apvidus automobiļu segmentu izstādē “Auto 2018” pārstāvēs “Volkswagen” jaunākais modelis “T-Roc”. Šīs markas mazākā apvidnieka kopgarums ir tikai 4,2 metri, tādējādi tas ir par 25 centimetriem īsāks nekā “Tiguan”. Savukārt dizaina ziņā viens no ekstravagantākajiem apvidus automobiļiem “Auto 2018” būs jaunais “Mitsubishi Eclipse Cross”. Ja līdz šim “Eclipse” nosaukums auto entuziastiem plašāk bija pazīstams kā “Mitsubishi” 90. gadu sportiska divdurvju kupeja, tad tagad japāņu autoražotājs šo vārdu piešķīris kompaktam apvidus automobilim.

Autonozares profesionāļi izstādēs “Auto mehānika” un “Transporta tehnika” varēs iepazīties ar aktuālāko nozares piedāvājumu, sākot no rezerves daļām un beidzot ar industriālo tehniku. Visās trīs izstādes dienās interesenti varēs vērot profesionālā meistarības konkursa “Jaunais automehāniķis 2018” finālu.

Viskrāšņākais solās būt autotūninga šovs “Auto Exotica 2018”, kam šoreiz Ķīpsalā tiek būvēta papildu trešā halle. Šeit izstādes apmeklētāji varēs apskatīt jaunākos tūninga projektus no Eiropas un Skandināvijas valstīm, kā arī vietējo autoklubu vasaras sezonai sagatavotos spēkratus. Izstādē būs apskatāmi arī sacīkšu spēkrati, no kuriem ievērojamākais būs šā gada Dakaras rallijreidā veiksmīgi startējušais “Toyota” pikaps aptuveni pusmiljona eiro vērtībā. 

Savukārt Bērnu izklaides zonā varēs satikt transformeru Kameni, apskatīt “Zvaigžņu karu” auto un izbraukt ar retro elektroautomobili. Un tas nav viss! Vairāk: www.balticmotorshow.com
Detalizētu “Auto 2018” pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/auto/visit.php#events1

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko mums Facebook
!
www.facebook.com/autoizstade.kipsala

Darbalaiks:
6., 7. aprīlī 10.00–19.00
8. aprīlī 10.00–17.00

Biļešu cenas:
Ieejas biļete – 7 €
Pensionāriem, studentiem, skolēniem, invalīdiem – 4,50 €
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 15 €
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Biļetes var iegādāties arī internetā: www.bt1.lv/auto/buytickets.php

Autostāvvieta:
no plkst.10:00–15:00 – 6 €
no plkst.15:00–19:00 – 5 €

Top