BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstāde “Vide un enerģija 2017” ir veiksmīgi noslēgusies!

22. oktobrī Ķīpsalā noslēdzās starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde “Vide un enerģija 2017”. Tajā savus jaunākos un labākos piedāvājumus prezentēja 96 uzņēmumi un organizācijas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas, Baltkrievijas, Kanādas un Zviedrijas.

Četru dienu laikā, no 19. līdz 22. oktobrim, apmeklētājiem bija iespēja vienuviet apskatīt videi nekaitīgas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas un taupīgas apkures iekārtas, uzzināt par atkritumu šķirošanu, jaunumiem enerģijas ražošanā un energoapgādē, turklāt arī par iespējām kontrolēt patēriņu un ietaupīt. Dalībuzņēmumi prezentēja arī labi aprīkotu komunālo tehniku, mūsdienīgas zaļās tehnoloģijas un citus noderīgus risinājumus mājsaimniecībām un uzņēmumiem, kuriem rūp apkārtējā vide ilgtermiņā. Līdztekus iepriekšminētajam varēja uzzināt arī par daudziem jauniem pētījumiem un izgudrojumiem.

Īpašu apmeklētāju uzmanību izstādē guva videi draudzīgs transports! E-mobilitātes stendā “Viedais transports” bija aplūkojami elektroautomobiļi, tricikli un velosipēdi, kā arī jaunais ūdeņraža automobilis “Toyota Mirai”. Savukārt nākotnes pilsētas gaisa transportu, kas pārsteidza ne vienu vien apmeklētāju, savā ekspozīcijā un aizraujošos semināros prezentēja “SkyWay”!

Ikvienam interesentam izstādē bija iespēja apmeklēt divus “Rīgas enerģētikas dienu 2017” pasākumus, ko piedāvāja Rīgas Enerģētikas aģentūra, kā arī piedalīties diskusijās par nozares aktualitātēm, kas notika Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) stendā.

Kopumā četrās dienās ar daudzveidīgo “Vide un enerģija 2017” piedāvājumu iepazinās 19 786 apmeklētāji.

Paldies izstādes dalībniekiem, sadarbības partneriem un apmeklētājiem! Piedāvājam foto ieskatu aizvadītajā izstādē: http://bt1.lv/ee/index.php#gallery

Uz tikšanos nākamgad – no 19. līdz 21. oktobrim!
Uzņēmumi un organizācijas ir aicināti sazināties ar projekta vadītāju Gintu Šāvēju (gints.savejs@bt1.lv), lai jau laicīgi rezervētu ekspozīcijas laukumu nākamā gada izstādei “Vide un enerģija 2018”. 

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk par izstādi: http://bt1.lv/ee/. Sekojiet līdzi jaunumiem arī: www.facebook.com/videenergija.
Top