BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

19. oktobrī atklās izstādi “Vide un enerģija 2017”!

Ceturtdien, 19. oktobrī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāks starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde “Vide un enerģija 2017”, kas ir nozares centrālais notikums Baltijā.

Aicinām Jūs uz “Vide un enerģija 2017” oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas notiks 19. oktobrī plkst. 12.00 Izstāžu centra hallē Nr. 1!


Atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Rinalds Muciņš, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs;
Timurs Safiuļins, Rīgas pašvaldības aģentūras “Rīgas Enerģētikas aģentūra” direktors;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Gints Šāvējs, izstādes “Vide un enerģija” vadītājs.

Taupīga apkure, energoapgāde, videi draudzīgs transports, atkritumu šķirošana un notekūdeņu attīrīšana, enerģijas ražošana, komunālā tehnika un zaļās tehnoloģijas… to visu un vēl vairāk “Vide un enerģija 2017” prezentēs nozares vadošie uzņēmumi.

Kopumā izstādē piedalīsies vairāk nekā 80 uzņēmumu un organizāciju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kanādas, Polijas un citām valstīm. Vairāk: www.bt1.lv/ee/

Aicinām arī uz mediju brokastīm!
Pirms izstādes atklāšanas, plkst. 10.45, mediju pārstāvji ir aicināti apmeklēt konferences “Baltijas ceļš uz oglekļa mazietilpīgu un klimatnoturīgu attīstību” mediju brokastis, ko organizē VARAM. Pasākums notiks konferenču zālē Nr. 1.

Izstādi “Vide un enerģija” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Darbalaiks:
19.–21. oktobrī 10.00–18.00
22. oktobrī 10.00–17.00
Top