BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jubilejas izstāde pulcē rekordlielu apmeklētāju un dalībnieku skaitu!

23. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās 10. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2017”, un to apmeklēja 15 230 nozares speciālistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām ārvalstīm, kas ir par 50 % vairāk nekā pērn.

Izstādē piedalījās 126 dalībnieki, kas ir lielākais skaits izstādes pastāvēšanas vēsturē. Šogad būtiski audzis to uzņēmumu īpatsvars, kas izstādē piedalījās pirmoreiz, tajā skaitā arī ārzemju uzņēmumi. Kopumā “Medbaltica 2017” piedalījās uzņēmumi no 12 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Polijas, Rumānijas, Singapūras, Somijas un Zviedrijas. Vienlaikus ar “Medbaltica” deviņās konferenču zālēs notika 8. Latvijas Ārstu kongress, tāpēc izstādei atvēlētā platība tika 100 % noslogota.

“Apkopotie rezultāti un viedokļi liecina, ka uzņēmumi aizvien vairāk izstādi izmanto saviem mārketinga mērķiem. Šogad saņēmām īpaši daudz dalībnieku un apmeklētāju pozitīvo atsauksmju par to, ka vienlaikus notiek izstāde, Latvijas Ārstu kongress un citi profesionālie pasākumi, kas viens otru papildina un veido lielisku sinerģiju,” norāda “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Trīs dienu garumā apmeklētāji iepazinās ar jaunāko izstādes dalībnieku piedāvājumu zobārstniecībā, rehabilitācijā, medicīnas tehnoloģijās un veselības aprūpē. Profesionālo ekspozīciju papildināja arī daudzveidīgs ikdienā nepieciešamo preču un pakalpojumu klāsts.

Četrgades lielākais notikums medicīnas nozarē – 8. Latvijas ārstu kongress – pulcēja ārstus no Latvijas, ASV, Vācijas, Izraēlas, Francijas un Krievijas. Vienlaikus Ķīpsalā notika arī virkne citu nozīmīgu pasākumu nozares profesionāļiem – 4. māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress, Latvijas Zobārstu asociācijas sēde, starpdisciplinārā konference zobārstiem, Latvijas Farmaceitu biedrības kongress u. c. Starp citu, salīdzinot ar 2013. gadu, kad notika iepriekšējais šāda mēroga pasākums, delegātu skaits ir audzis par 24 %!

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 vārdā izsaku paldies visiem „Medbaltica 2017” sadarbības partneriem un dalībniekiem par ieguldīto darbu, veidojot izstādi saturiski bagātāku, profesionālāku un noderīgāku!

Nākamā medicīnas izstāde „Medbaltica 2018” norisināsies 2018. gadā no 27. līdz 29. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Piesakiet dalību jau tagad un saņemiet labāko ekspozīcijas laukumu un termiņatlaidi!

Uz tikšanos Ķīpsalā!
Top