BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ideālo mēbeļu meklējumos dodies uz izstādi “Baltic Furniture 2017”!

Tapsētas mēbeles ar vēsturisku elpu, pufi no Indijas, pašregulējošie biroja krēsli, individuāla dizaina gultas, ekskluzīvi masīvkoka galdi, ortopēdiskie matrači un vēl. Izklausās labi? Tad jau no 6. līdz 8. oktobrim dodies uz izstādi “Baltic Furniture 2017” Ķīpsalā un no plašā piedāvājuma izvēlies sev ideālās mēbeles!

Trīs dienas Ķīpsalā būs iespēja apskatīt un iegādāties jaunākās mājas un biroja mēbeļu kolekcijas, modernus gaismas ķermeņus un interjera priekšmetus, kā arī kvalitatīvu mēbeļu furnitūru. Daudzveidīgu klāstu piedāvās vairāk nekā 140 ražotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Vācijas, Indijas un citām valstīm.

Satiec meistaru, kurš realizēs tavas dizaina idejas!
Unikālas un ekskluzīvas mēbeles, oriģināls dizains un individuāla pieeja – tas viss būs pieejams izstādē “Baltic Furniture 2017”! Mēbeļu salons “Feidi” piedāvās oriģināla dizaina krēslus, bāra un pusbāra krēslus, atpūtas krēslus, dīvānus un gultas, kā arī elegantus un dizainiskus apgaismes ķermeņus, bet “Eko Dzenītis” – ekskluzīvus masīvkoka galdus un žurnālgaldiņus. Turklāt, ja savu sapņu mēbeli esošajā piedāvājumā neieraudzīsi, tad izstādē noteikti atradīsi meistarus, kuri ar prieku projektēs un realizēs arī tavas vistrakākās idejas!

Apskati jaunākos risinājumus mūsdienīgai virtuvei!
Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām ikvienā mājoklī. Tieši tāpēc tai līdz pat sīkumiem ir jābūt ērtai, ergonomiskai un, protams, arī estētiskai. Oficiālais vācu virtuvju “NOLTE” pārstāvis izstādē prezentēs jaunākos virtuvju modeļus, materiālus, tehnoloģijas un dizaina iespējas. Tie, kuri ir iecienījuši mākslīgā akmens virsmas, novērtēs “Akmens dizains” jaunumu – “Eternal Marquina” kvarca virsmu ar N-BOOST tehnoloģiju, kas nodrošina vēl labāku izturību un noturību pret traipiem. Virtuves mēbeles piedāvās arī “Korte.lv”, “Istra-A” un citi.

Ja iedomājies savu ēdamistabu kā mazo karalisti, kurā ikdienišķie mirkļi kopā ar ģimeni kļūst par maziem svētkiem, tad izstādē īpaši novērtēsi “Bronze Bark” tapsētos krēslus ar vēsturisku elpu. Savukārt izturīgus ozola un Ziemeļeiropas bērza krēslus piedāvās “Wenden Furniture”.

Atrodi savu sapņu gultu un preces saldam miegam!
“Baltic Furniture 2017” ikviens atradīs sev piemērotāko gultu, kurā funkcionalitāte apvienota ar labu dizainu. Tāpat izstādes plašajā klāstā būs pieejami matrači un virsmatrači, spilveni un dažādi balsti, kā arī gultas veļa. “Matraču meistars”, “Tempur”, “Unikulma”, “Delux Dreams”, “OR Furniture”, “Fascino”… tie ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri piedāvās preces saldam miegam. Starp citu, visās trīs izstādes dienās matraču veikala “Ossov” stendā norisināsies 1. Latvijas gulēšanas čempionāts, kurā ir aicināts piedalīties ikviens interesents. Vairāk: http://www.bt1.lv/balticfurniture/read.php?subid=7259

Smelies idejas viesistabas interjeram!
Tie, kuri mīl uzņemt ciemiņus, un tie, kuri mīl doties ciemos, īpaši novērtēs gaumīgu viesistabas interjeru. Tās pilnveidošanai slavenais zīmols “Laura Ashley” izstādē prezentēs jauno rudens / ziemas mājas interjera kolekciju, “Pusku Pusku” – augstas kvalitātes sēžammaisus, bet “Tulikivi” – elegantus kamīnus. Neaizmirsīsim arī par skaistiem aizkariem un interjera tekstilu, ko varēs atrast “Dolena Design”, “Studio Monaco”, “Aizkaru galerija” un vēl citos stendos.

Savukārt “Mūzas istaba” priecēs ar īpašu jaunumu – dažāda dizaina un formas pufiem no Indijas! Šiem dzīvespriecīgajiem pufiem piemīt īpašs šarms, jo tajos izmantoti zīda pavedieni, krāsota tīrā vilna, naturālā džuta, eikalipta koks un daudzi citi materiāli, turklāt tie ir unikāls roku darbs.

Izvēlies ergonomiskas mēbeles savam birojam un cel darbinieku darbaspēju!
Komforts un ergonomija ietekmē cilvēka darbaspējas! Lai veicinātu veselīgas darba vides izveidi, Lietuvas uzņēmums “Active Sitting” pirmo reizi Latvijā prezentēs godalgotos “Humanscale” biroja risinājumus – pašregulējošos krēslus, sēdgaldus un stāvgaldus, monitoru kronšteinus un gaismekļus, kas veicina kustības un pārvērš sēdošo darbu aktīvākā strādāšanā. Ergonomiskus un modernus biroja mēbeļu risinājumus piedāvās arī tādi uzņēmumi kā “RR concept”, “ISKU” u. c.

Tas vēl nav viss! Ar plašāku izstādes dalībnieku piedāvājumu iepazīsties mājaslapā www.balticfurniture.lv un no 6. līdz 8. oktobrim dodies uz “Baltic Furniture 2017” Ķīpsalā!

Sekojiet līdzi jaunumiem arī https://www.facebook.com/baltic.furniture un https://www.instagram.com/baltic_furniture/!

Vienlaikus Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2017”. Turklāt ar vienu biļeti var apmeklēt abas izstādes. Vairāk: www.designisle.lv

Izstādi “Baltic Furniture” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darbalaiks:
6. un 7. oktobrī 10.00–19.00
8. oktobrī 10.00–17.00

Izstādes ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – 5 EUR
Pensionāriem, studentiem, skolēniem – 4 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 12 EUR
Studentu un skolēnu grupas (10+) ieejas biļete – 3 EUR

Nestāvi rindā – pērc biļeti internetā:
https://balticfurniture2017.ticketforevent.com/lv
Top