BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Latvijā ražota virtuve iekaro amerikāņu sirdis!

Modernā, Latvijā ražotā virtuves sala “90–60–90”, kas atbilst modes pasaulē pieņemtajiem sievietes ideālās figūras parametriem, iekaro Ameriku – produktu pamanījis ASV žurnāls “Surface & Panel”. Savukārt Latvijā plašākai publikai pirmo reizi tā tiks prezentēta izstādē “Baltic Furniture 2017”, kas norisināsies no 6. līdz 8. oktobrim Ķīpsalā!

Šī futūriskā dizaina virtuves sala, kuras izmēri atbilst ideālās figūras parametriem, atklāj visas mākslīgā akmens priekšrocības, kas apvienotas ar ergonomiskiem un inovatīviem risinājumiem. Ne velti tā ir ieguvusi plašu atzinību arī ārpus Latvijas.

“90–60–90” ir perfektas formas, acīm tīkama un praktiska virtuves sala. Ražotājs ir padomājis par daudz un dažādām niansēm, kas ikdienas rutīnas pienākumiem piešķirs patīkamu vieglumu un radīs prieku darboties. Katras sievietes sapnis!

Virtuves salai ir regulējams virsmas augstums pēc vajadzības – no 90 cm līdz pat vienam metram. Tā ir veidota ar noapaļotām formām, tāpēc piekļuve no visām pusēm ir ērta un droša. Turklāt mākslīgā akmens materiāls ir ne tikai patīkams taustei, bet arī izturīgs pret ikdienas nolietojumu, un lielisku izskatu tas saglabās vēl gadu desmitiem.

Būtiski, ka unikālajai virtuves mēbelei ir vairāki funkcionāli papildinājumi, kas ievērojami atvieglo gatavošanas procesu un darba virsmas uzkopšanu. Pa perimetru apkārt darba virsmai ir izveidots paaugstinājums, kas neļauj šķidrumiem notecēt no virsmas un nonākt uz grīdas. Lai būti ērti tīrīt darba virsmu, elektriskā indukcijas plīts virsma un jaucējkrāns ir pacelti 9 mm virs kopējā līmeņa. Savukārt vienlaidus veidotā izlietne integrēta vienā līmenī ar darba virsmu, un, pateicoties mākslīgā akmens īpašībām, savienojums ar virsmu ir praktiski neredzams.

Turklāt inovatīvo risinājumu atvilknēm novērtēs ikviens pavārs – tās aprīkotas ar P2O (push to open) sistēmu. Nekādu rokturu, tikai viens pieskāriens vai viegls spiediens uz atvilktnes virsmas, un tā atvērsies!

Ja arī tu esi savas ideālās virtuves meklējumos, tad no 6. līdz 8. oktobrim dodies uz Ķīpsalā notiekošo starptautisko mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstādi “Baltic Furniture 2017”! Būs iespēja apskatīt gan šo virtuves salu, kas ražota uzņēmumā “Korte.lv” Salaspilī, gan arī jaunākās mājas un biroja mēbeļu kolekcijas, modernus gaismas ķermeņus, interjera priekšmetus un kvalitatīvu mēbeļu furnitūru.

Izstādi “Baltic Furniture” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.balticfurniture.lv. Sekojiet līdzi jaunumiem arī Facebook.com/baltic.furniture un Instagram.com/baltic_furniture/!

Izstādes darbalaiks:

6. un 7. oktobrī 10.00–19.00
8. oktobrī 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:

Ieejas biļete – 5 EUR
Pensionāriem, studentiem, skolēniem – 4 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – 12 EUR
Studentu un skolēnu grupas (10+) ieejas biļete – 3 EUR
Top