BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau oktobrī “Vide un enerģija 2017” – nozares centrālais notikums Baltijā!

Taupīga apkure, energoapgāde, videi draudzīgs transports, atkritumu šķirošana un notekūdeņu attīrīšana, enerģijas ražošana, komunālā tehnika un zaļās tehnoloģijas… to visu un vēl vairāk no 19. līdz 22. oktobrim izstādē “Vide un enerģija 2017” prezentēs nozares vadošie uzņēmumi. Gaidāmi arī nozīmīgi jaunumi!

Starptautiskajā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstādē “Vide un enerģija 2017” kopumā piedalīsies vairāk nekā 80 uzņēmumu un organizāciju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kanādas, Polijas un citām valstīm. Dalībnieki prezentēs piedāvājumus gan lieliem infrastruktūras projektiem, gan ikvienai mājsaimniecībai.

“Eco Teh Baltia” prezentēs jaunākās paaudzes iekārtas mūsdienīgai atkritumu apsaimniekošanai, kā arī informēs par atkritumu šķirošanai nepieciešamo mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Savukārt “Latvijas Zaļais punkts” piedāvās iespēju veikt energoauditu uzņēmuma zaļākai nākotnei.

Lai ziema mūs nepārsteigtu nesagatavotus, “Vizmers” prezentēs jaunumu Latvijas tirgū – “BOSS snowplow” iekārtas, kas ražotas ASV un paredzētas ziemas darbiem cīņā ar sniegu un apledojumu. Izstādē varēs apskatīt sāls un sāls/smilts kaisītājus, sniega šķūri vieglajam transportam, traktortehnikai un mini iekrāvējiem.

Par drošas un kvalitatīvas elektroapgādes nodrošināšanu un elektrotīkla pārvaldību, kā arī jauninājumiem klientu ērtībai informēs “Sadales tīkls”, bet “AJ Power” prezentēs integrētus energopārvaldības risinājumus un informēs energoefektivitātes pasākumu ieviešanu, pašu ģenerācijas iekārtu uzstādīšanu un finansēšanu. “Solars.lv” ekspozīcijā varēs uzzināt par saules enerģijas efektīvu izmantošanu, savukārt “Mobilā gaisma” prezentēs hibrīda mobilo LED gaismas torni, kas ir ideāli piemērots celtniecības objektu vai remontdarbu zonas apgaismošanai, kā arī dažādu pasākumu izgaismošanai. Turklāt tas nerada lieku troksni un uzlādējas ar saules enerģiju.

Videi draudzīgs transports joprojām ir aktuāls, tāpēc izstādē “Vide un enerģija 2017” būs unikāla iespēja apskatīt jauno ūdeņraža elektrisko automobili “Toyota Mirai”, kā arī uzzināt par “Skyway” inovatīvām pilsētas transporta sistēmām. Vēl inovācijas un jaunus produktus varēs apskatīt arī RTU kopstendā, Latvijas Izgudrotāju biedrības stendā un LU Cietvielu fizikas institūta ekspozīcijā.

“DUO Systems” prezentēs granulu apkures katlus, kas novērtēti ar piekto, t. i. augstāko, klasi izmešu pārbaudē, kā arī granulu degļus, akumulācijas tvertnes un boilerus ar porcelāna pārklājumu u. c. Videi draudzīgas apkures iespējas piedāvās arī “Grandeg”. Savukārt bezmaksas energoefektivitātes uzlabošanas risinājumus un konsultācijas enerģētikā varēs saņemt “Ernestena” stendā.

Tie ir tikai daži no labi zināmiem uzņēmumiem un organizācijām, ar kuru piedāvājumu varēs iepazīties izstādē. Efektīvus dabas un energoresursu izmantošanas risinājumus un jauninājumus prezentēs arī “Aeroc”, “August Latvia”, Latvijas Energoefektivitātes asociācija, “Commodus”, “EcoInnovation”, “Enfriho”, “FAN”, “EL&LE”, “Minsk Electro Plant”, “Vides tehnika”, “Elektriski mehāniskas tehnoloģijas”, “Bioenergy International Sweden” un citi.

Pasākumi profesionāļiem

19. oktobrī Rīgas Enerģētikas aģentūra rīko semināru “Zaļais iepirkums”, savukārt 20. oktobrī starptautisko konferenci “Tīra enerģija viedām pilsētām”. Izstādē interaktīvas aktivitātes savā stendā organizēs arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Pilna pasākumu programma šeit: http://bt1.lv/ee/news.php#events

Vēl var pieteikt dalību!
Ik gadu “Vide un enerģija” vienkopus pulcē ietekmīgus nozares uzņēmumus un organizācijas, lai prezentētu jaunumus, dibinātu starptautiskus biznesa kontaktus un satiktu klientus. Ja arī jūs vēlaties piedalīties izstādē, tad sazinieties ar tās vadītāju Gintu Šāvēju (gints.savejs@bt1.lv)!

Izstādi “Vide un enerģija” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: http://bt1.lv/ee/. Sekojiet līdzi jaunumiem arī: www.facebook.com/videenergija

Darbalaiks:

19.–21. oktobrī 10.00–18.00
22. oktobrī 10.00–17.00

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī izstādes “Māja. Dzīvoklis 2017” un “Realty & Investment 2017”. Visu izstāžu apmeklējums – ar vienu ieejas biļeti!
Top