BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izcel Latvijas dizainu!

Latvijas Dizaineru savienība (LDS) aicina – izcel dizainu konkursā “Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā ”, kas norisināsies jau 10. reizi. Pieteikumus var iesniegt no 15. jūlija līdz 20. augustam.

Konkurss “LDS balva dizainā 2017” nodrošina dizaineriem, līdzautoriem, dizaina pasūtītājiem un izpildītājiem iespēju izcelt savu veikumu dizaina projektos, būt iesaistītiem aktuālos notikumos, kļūt par Latvijas dizaina nozares daļu un piedalīties Rīgas starptautiskajā dizaina izstādē „Design Isle 2017”. 

Paralēli profesionāļu konkursam notiks skolu un augstskolu konkurss “Skolu balva dizainā 2017”, lai veicinātu un popularizētu Latvijas profesionālo dizaina izglītību. Tas sniedz iespēju apzināt un novērtēt gan skolu mācībspēkus, gan audzēkņu un studentu izcilību un gatavību darbam nozares tirgū.

Šogad profesionālajā konkursā darbi tiek pieņemti divās kategorijās – lietu (mēbeļu) un vides dizaina, bet skolu konkursā trīs – interjera, lietu un saziņas dizaina.


“LDS balva dizainā” mērķis ir stiprināt Latvijas dizaina attīstības procesus un izcelt labākos sniegumus. Konkurss ik gadu atspoguļo noteiktus dizaina nozares procesus, sasniegumus, attīstības tendences un rada vidi profesionālai sadarbībai un informācijas apritei. Konkursa dalībniekiem šogad būs iespēja uzrunāt vairāk nekā 20 000 interesentus – izstādes “Design Isle 2017” apmeklētājus, kas ir potenciālie partneri, pircēji un pasūtītāji.

Darbus konkursam var pieteikt ikviens ar dizaina objektu saistītais – gan dizaina pasūtītājs, izpildītājs, līdzautors, gan visi tie, kas ir piedalījušies un kopā izlolojuši dizaineru ieceres un vēlas izcelt Latvijas dizainu. Iepazīties ar konkursa nolikumiem un pieteikt darbus var LDS mājaslapā www.design.lv no 15. jūlija līdz 20. augustam.

Konkursu kategorijas un nolikumi >>>
Elektroniskās pieteikšanās anketa >>>

Piesakot darbu līdz 20. augustam, dalībnieks iegūst iespēju to izlikt apskatei un vērtējumam arī izstādē “Design Isle 2017”, kas notiks no 6. līdz 8. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Piesaki savu vai citu labu dizaina darbu un izmanto iespēju! Izcel un izcelies!


Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Republikas Patentu valdi, Latvijas lielāko uzņēmēju biedrību – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1.

Saziņai:
Latvijas Dizaineru savienība
Andrejs Broks
Tālr.: +371 29257663, e-pasts: andrejs.broks@design.lv
Top