BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

BT 1 paraksta sadarbības memorandu ar Uzbekistānas Tūrisma attīstības valsts komiteju

Šī gada 30. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā viesojās Uzbekistānas delegācija, lai tiktos ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētāju Viesturu Tīli un izstādes-gadatirgus “Balttour” vadītāju Daini Brici. Tikšanās vainagojās ar parakstītu memorandu par izstāžu “Balttour” un “Tūrisms uz Zīda ceļa” (TITF) abpusēju sadarbību.

Uzbekistānas delegāciju vadīja Tūrisma attīstības valsts komitejas priekšsēdētājs Anvars Šarapovs un Uzbekistānas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Afzals Artikovs.

Uzbekistānas delegāciju Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā sagaidīja BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle, kurš viesus iepazīstināja ar izstāžu biznesa tendencēm Latvijā un izrādīja Izstāžu centru, savukārt “Balttour” vadītājs Dainis Bricis prezentēja izstādi “Balttour” un tās nozīmi tūrisma nozares attīstībā.

Vizītes laikā abas puses, BT 1 un Uzbekistānas Tūrisma attīstības valsts komiteja, konstruktīvā dialogā apmainījās ar viedokļiem par tūrisma nozares attīstību, tūristu plūsmas palielināšanu un investīciju piesaisti tūrisma infrastruktūras uzlabošanai, kā arī izskatīja savstarpējās sadarbības attīstības virzienus.

Tūrisma izstādes “Balttour” (Rīga, Latvija) un “Tūrisms uz Zīda ceļa” (Taškenta, Uzbekistāna) ir nozīmīgākās tikšanās vietas Latvijas un Uzbekistānas tūrisma nozarei. Lai veicinātu abu izstāžu organizatoru sadarbību, 30. jūnijā tika parakstīts abpusējās sadarbības memorands. Ar memoranda parakstīšanu abas puses vienojas veicināt ieinteresēto tūrisma uzņēmumu dalību abās izstādēs un stiprināt attiecības ar tūrisma biznesa pārstāvjiem.

Vairāk par “Balttour”: www.balttour.lv; vairāk par “Tūrisms uz Zīda ceļa”: www.tourfair.uz
Top