BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

BT 1 sveic Vispasaules izstāžu dienā!

Šodien, 7. jūnijā, jau otro reizi visā pasaulē tiek svinēta Vispasaules izstāžu diena un arī Baltijā lielākais izstāžu rīkotājs – Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 svin kopā ar nozares profesionāļiem.

“Lai nodrošinātu kvalitatīvu izstāžu biznesu, tajā ir iesaistīti ļoti daudz cilvēki un organizācijas. Tāpēc sveicu savus darbiniekus, mūsu sadarbības partnerus un izstādes dalībniekus šajos svētkos! Sūtam sveicienus arī citiem izstāžu rīkotājiem visā pasaulē!” – tā Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle.

BT 1 lepojas ar 22 gadu ilgo pieredzi izstāžu biznesā. Šo gadu laikā BT 1 ir kļuvis par vadošo izstāžu rīkotāju Baltijas valstīs, organizējot nozīmīgākās pārtikas un būvniecības industrijas, mājokļa labiekārtošanas, tūrisma, izglītības, skaistumkopšanas, mašīnbūves, metālapstrādes un citu nozaru izstādes.

Visā pasaulē ik gadu izstādes apmeklē vismaz 260 miljoni cilvēku. Savukārt uz BT 1 rīkotajām izstādēm pagājušajā gādā ieradās 501 101 interesents un tajās piedalījās 4994 uzņēmumi. Šogad Ķīpsalā jau ir norisinājušās 17 izstādes, kurās piedalījās 2688 dalībnieki un tās apmeklēja 243 654 interesenti. Pavasara izstāžu sezonu šonedēļ noslēgs starptautiskā suņu un kaķu izstāde “Latvijas uzvarētājs 2017”, bet jauno rudens izstāžu sezonu jau septembrī atklās Baltijas nozīmīgākais pārtikas industrijas notikums – izstāde „Riga Food 2017”.

Ja arī tu vēlies sociālajos tīklos sekot līdzi izstāžu rīkotāju aktivitātēm Vispasaules izstāžu dienā, ieraksti mirkļbirku #GED16. 
Vairāk: www.ufi.org/industry-resources/global-exhibitions-day/

Sekojiet BT 1 aktivitātēm arī sociālajā tīklā Instagram: www.instagram.com/bt1.lv

Top