BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Rudenī Ķīpsalā notiks 8. Latvijas ārstu kongress un izstāde „Medbaltica 2017”

No 21. līdz 23. septembrim Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā būs epicentrs četrgades lielākajam medicīnas pasākumam Baltijā – vienlaikus norisināsies lielākais medicīnas forums Latvijā – 8. Latvijas ārstu kongress un 10. starptautiskā medicīnas izstāde „Medbaltica 2017”.

Latvijas Ārstu biedrības rīkotā Latvijas Ārstu kongresa kopsaucējs ir ikvienam ārstam labi pazīstamais jēdziens – klīniskais gadījums. Caur šo prizmu tiks aplūkotas tādas aktuālas tēmas kā mātes un bērna veselība, paliatīvās aprūpes problemātika, veselības aprūpes finansēšana, ārstniecības personu darbības tiesiskais regulējums, qou vadis, farmācija, primārās veselības aprūpes un neatliekamās medicīniskās palīdzības attīstība Latvijā, kā arī ārstu un veterinārārstu sadarbības jautājumi u. c. Notiks arī diskusijas par aktuāliem veselības aprūpes, organizācijas, prakses, izglītības un zinātnes jautājumiem.

Trīs izstādes dienās Ķīpsalā notiks arī virkne citu nozīmīgu pasākumu nozares profesionāļiem – 4. māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress, Latvijas Zobārstu asociācijas sēde, starpdisciplinārā konference zobārstiem, Latvijas Farmaceitu biedrības kongress u. c. Plašā pasākumu programma vienkopus pulcēs dažādu veselības nozaru speciālistus un profesionālās biedrības, lai tiktos, dalītos pieredzē un diskutētu ar Latvijas un ārvalstu kolēģiem par nozares jaunumiem un problēmām.

„Šogad pirmo reizi visās trīs izstādes dienās Ķīpsalā notiks arī pasākumi zobārstiem un zobu higiēnistiem. 21. septembris ir iecerēts kā prezentāciju diena, kad izstādes dalībfirmām ir iespēja rīkot seminārus un iepazīstināt ar saviem jaunumiem,” akcentē „Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns un aicina piedalīties.

Izstāde “Medbaltica 2017”
Izstādē “Medbaltica” varēs iepazīties ne tikai ar pašu jaunāko zobārstniecībā, bet arī ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas un citu medicīnas tehnoloģiju, iekārtu, materiālu un pakalpojumu klāstu, kā arī farmācijas produkciju. Jau šobrīd “Medbaltica 2017” kā atbalstu savām biznesa aktivitātēm – prezentēt jaunākās tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus un meklēt jaunus sadarbības partnerus – ir izvēlējušies vairāk nekā 70 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Itālijas, Krievijas, Polijas, Singapūras, Zviedrijas. Starp tiem ir gan labi zināmi ilggadēji izstādes dalībnieki, kas uz „Medbaltica 2017” jau rezervējuši vēl plašākus stendus, gan tādi, kas izstādē piedalās pirmo reizi.

Vēl var pieteikties!
Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas piedalīties vienā no nozīmīgākajiem medicīnas nozares pasākumiem Baltijas reģionā – starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2017”, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036; e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv) savlaicīgi, jo lielākā daļa ekspozīcijas platību jau ir aizņemtas!

Izstāde “Medbaltica” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Izstādē piedalās uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm, kas vienkopus demonstrē modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus.


Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.bt1.lv/medbaltica
Top