BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

No bebrādas cimdiem līdz zīda kažokādai – Latvijas jaunie izgudrotāji pārsteidz ar tekstila inovācijām!

Kažoks, kas patiks dzīvnieku aizstāvjiem, mitrumizturīgi bebrādas cimdi, universāla mugursoma gan sportam, gan teātrim un vēl citas Latvijas tekstila inovācijas iepazīsti no 30. marta līdz 1. aprīlim izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” Ķīpsalā.

Riteņbraucēju fetišs – Roll Top mugursomas
Kas ir labākais ceļabiedrs ikdienas gaitās? Urbānā dzīvesstila piekritējiem atbilde ir skaidra – tā ir ērta mugursoma, kurā salikt visu svarīgāko! “Walt Mizo” ūdensizturīgā Roll Top soma radīta, domājot par lielpilsētas riteņbraucēju vajadzībām, kad svarīga ir gan kvalitāte un izturība, gan arī dizains. Taču soma ir piemērota arī citām dzīves situācijām – to var izmantot klēpjdatora pārvadāšanai, sportojot vai dodoties tālākā ceļojumā. Līdzko viss nepieciešamais salikts, atliek pievilkt striķus un doties dzīvē!


Ekskluzīvas Latvijā ražotas kurpes dizaina gardēžiem! Foto: Lauma Kalniņa
“SAZ” nav vienkārši kurpes – tā ir personība! Rotaļīgajai pavasara / vasaras apavu kolekcijai iedvesma smelta maģiskajās vasaras naktīs un austrumnieciski svelmainās dienās. Šīs kurpes ikvienai sievietei būs īsts sapnis vasaras naktī – mandarīnu oranžais mijas ar mango dzelteno, fuksiju sievišķīgais ar pusnakts zilo... Zīmola autores ir uzticīgas radošiem eksperimentiem un apvieno funkcionalitāti ar izteiksmīgu faktūru un formu. “SAZ” kurpes var pazīt pēc unikāliem papēžiem, kas veidoti no saplākšņa, tādēļ tie ir mitrumizturīgi un nedeformējas. Un tas ir tik svarīgi mūsu klimatā!

Zīda kažokāda dzīvnieku aizstāvjiem
Latvijā ražotās “Atali” zīda kažokādas īpaši iepriecinās dzīvnieku aizstāvjus. Jaunais zīmols piedāvā mākslīgās kažokādas izstrādājumus, kas radīti no zīda, piena šķiedras, alpakas vai merino vilnas un citiem dabai draudzīgiem materiāliem. Šī kažokāda ir viegla, un tai ir laba gaisa cirkulācija – ideāli piemērota rudens un pavasara sezonai!
Bebrāda – aizmirsta vērtība
Ieraugot “Janson Hunting” cimdus, pirmā doma, kas nāk prātā – stilizēti “Mērnieku laiku” cimdi, kas piestāvētu mūsdienu Pietuka Krustiņam, Drekberģim vai Annužai. Bebrāda ir aizmirsta vērtība. Tā ir viena no izturīgākajām kažokādām, jo ir klāta ar biezu, blīvu, bet reizē mīkstu pavilnu, ko cieši nosedz samērā rupji, gari akotmati. Šī dzīvnieka organisms ir īpaši pielāgots dzīvei ūdenī, tādēļ tā āda lieliski pasargā no mitruma un nodrošina siltumu. “Janson Hunting” cimdi lieliski papildinās kā dāmas, tā kunga vizuālo tēlu.

Kā zināms, no 30. marta līdz 1. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā tekstila industrijas izstāde „Baltic Fashion & Textile Riga 2017”, kurā varēs iepazīties ar plašu tekstilrūpnieku un tirgotāju piedāvājumu no Eiropas un Āzijas. „Baltic Fashion & Textile Riga” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi izstādes jaunumiem:
www.bt1.lv/fashion/
www.facebook.com/ConferenceRiga

Izstādes darbalaiks:
30.–31. marts 10.00–18.00
1. aprīlis 10.00–16.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6,00 EUR

Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR
Autostāvvieta – 4,00 EUR

Izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus notiks arī 11. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem – “Bērnu pasaule”, kuru 31. martā un 1. aprīlī varēs apmeklēt ar „Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” ieejas biļeti vai ielūgumu.
Top