BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Kā veiksmīgi eksportēt modi? Uzzini no modes guru Antona Della!

Viens no vadošajiem modes biznesa ekspertiem pasaulē Antons Dells (Anton Dell), pirms trīs gadiem ciemojoties Rīgā, secināja – Latvijas modes biznesam ir potenciāls! Nu viņš ir atgriezies, lai 30. martā izstādē “Baltic Fashion & Textile RIGA” palīdzētu Latvijas modes profesionāļiem spert soli tuvāk eksportam.

”Pastiprinoties globālisma lomai, vairs nepastāv viena noteikta “eksporta formula” visiem uzņēmumiem. Katrs stāsts ir individuāls, un tam ir nepieciešama personīga pieeja,” norāda modes eksporta guru Antons Dells, kurš uzstāsies “Baltic Fashion & Textile RIGA” seminārā “Mode un dizains: modes bizness un tendences”.

Modes eksportam Antons Dells veltījis 39 gadus. Uz jautājumu: “Kas ir svarīgākā īpašība šajā jomā?”, viņš nevilcinoties norāda: “Neatlaidība!”. Piedzīvojot gan kāpumus, gan kritumus, Antons Dells ir uzkrājis nenovērtējamu pieredzi un zināšanas un ar tām dalīsies seminārā. Eksperts stāstīs, kā savas modes kolekcijas pielāgot starptautiskajam tirgum, kā konkurēt ar zemu izmaksu ražotājiem, arī par tiešsaistes tirgus plusiem un mīnusiem. Vērtīgi būs arīdzan dzirdēt viņa padomus iespējamo šķēršļu pārvarēšanai u. c. Turklāt pēc semināra ikvienam interesentam būs unikāla iespēja individuāli tikties ar Antonu Dellu. Lai rezervētu tikšanos, rakstiet uz: sanita.blomniece@bt1.lv.

Antona Della uzņēmums “Anton Dell Fashion Consultancy” pēdējo 22 gadu laikā ir palīdzējis simtiem maza un vidēja mēroga zīmoliem izvēlēties piemērotāko valsti, uz kuru eksportēt savu produkciju.

Seminārs „Mode un dizains: modes bizness un tendences” notiks 30. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, konferenču zālē Nr. 1. Vēl seminārā uzstāsies un ar 2018. / 2019. gada rudens / ziemas modes tendenču virzītājspēkiem iepazīstinās globālo modes tendenču prognozēšanas aģentūras “Carlin Creative Trend Bureau” mārketinga projektu vadītāja Luīze Takoēna, bet par modes zīmola izveidošanu un virzību tirgū stāstīs modes preču iepirkumu speciāliste, tirdzniecības un zīmolu menedžere Elīza Drāzniece.

Programma un reģistrācija semināram: www.bt1.lv/bt1/fashion/index.php?link=00800000
Vietu skaits seminārā ir ierobežots! „Baltic Fashion & Textile Riga” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi izstādes jaunumiem:
www.bt1.lv/fashion/
www.facebook.com/ConferenceRiga

Izstādes darbalaiks:
30.–31. marts 10.00–18.00
1. aprīlis 10.00–16.00

Ieejas biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 6,00 EUR

Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR
Autostāvvieta – 4,00 EUR

Izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus notiks arī 11. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem – “Bērnu pasaule”, kuru 31. martā un 1. aprīlī varēs apmeklēt ar „Baltic Fashion & Textile RIGA 2017” ieejas biļeti vai ielūgumu.

Top