BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Septembrī Ķīpsalā notiks četrgades lielākais medicīnas pasākums 

2017. gadā no 21. līdz 23. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies 10. starptautiskā medicīnas izstāde „Medbaltica 2017”, kas ir plašākā nozares izstāde Baltijā. Vienlaikus ar izstādi notiks arī lielākais medicīnas forums Latvijā – 8. Latvijas ārstu kongress.

Izstāde “Medbaltica” ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Izstādē piedalās uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm, kas vienkopus demonstrē modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus.

Latvijas Ārstu kongress

8. Latvijas ārstu kongress septembrī Ķīpsalā, Rīgā pulcēs gan kuplo Latvijas ārstu saimi, gan arī ievērojamu skaitu mediķu no visas pasaules, kas jūtas piederīgi Latvijai.

Kongresa formas un satura kopsaucējs ir ikvienam ārstam labi pazīstamais jēdziens – klīniskais gadījums. Caur šo prizmu tiks aplūkotas tādas aktuālas tēmas kā mātes un bērna veselība, paliatīvās aprūpes problemātika, veselības aprūpes finansēšana, ārstniecības personu darbības tiesiskais regulējums, qou vadis, farmācija, primārās veselības aprūpes attīstība Latvijā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta attīstības sabremzēšanās pusceļā, kā arī ārstu un veterinārārstu sadarbības jautājumi u. c. Notiks arī diskusijas par aktuāliem veselības aprūpes organizācijas, prakses, izglītības un zinātnes jautājumiem.

8. Latvijas ārstu kongresu rīko Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Latviešu Ārstu un zobārstu apvienību.

Gatavošanās izstādei rit pilnā sparā!

“Medbaltica” organizatori aktīvi gatavojas izstādei, un liela daļa ekspozīcijas platību jau ir aizņemtas. Izstādi “Medbaltica 2017” kā atbalstu savām biznesa aktivitātēm šobrīd jau ir izvēlējušies vairāk nekā 60 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas un Singapūras. Starp tiem ir gan labi zināmi ilggadēji izstādes dalībnieki, kas uz „Medbaltica 2017” jau rezervējuši vēl plašākus stendus, gan tādi, kas izstādē piedalās pirmo reizi.

„Nākamgad izstāde sola pārsteigt gan ar ekspozīciju vērienīgumu, gan ar nozares profesionāļu skaitu, gan ar Latvijas Ārstu kongresa plašo pasākumu programmu, kas norisināsies vairāk nekā astoņās konferenču zālēs,” uzsver projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas piedalīties vienā no nozīmīgākajiem medicīnas nozares pasākumiem Baltijas reģionā – starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2017” –, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Mārtiņu Druvkalnu.


Izstādē „Medbaltica 2016” piedalījās 112 kompānijas no 12 valstīm, un to trīs dienās apmeklēja 10 171 (par 5 % vairāk nekā 2015. gadā) nozares profesionālis un interesents.
Top