BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Tuvojas foto un video izstāde „Riga Photo Show 2016”!

No 21. līdz 23. oktobrim Ķīpsalā notiks 5. starptautiskā foto un video tehnikas izstāde „Riga Photo Show 2016”, kuru apmeklēs visi, kas fotografē vai filmē, – gan tie, kuriem tā ir pamatnodarbošanās, gan tie, kuri to dara savam priekam, izlīdzoties ar viedtālruni. Izstādē tevi sagaida izdevīgi piedāvājumi un aizraujoši semināri!

Izstādes piedāvājumā būs visplašākais fototehnikas un videotehnikas klāsts – sākot ar vienkārši lietojamām fotokamerām, viedtālruņiem, atmiņas kartēm, selfijkātiem, beidzot ar profesionālām augstas klases spoguļkamerām, statīviem, gaismām, akumulatoriem un droniem. Ikviens varēs iegādāties savām iemaņām un prasībām atbilstošu tehniku, turklāt par labām cenām!

„Canon”, „Sony”, „Fujifilm”, „DJI”, „Pentax”, „Leica”, „Broncolor”, „Profoto”, „Bowens”, „Tamron”, „GoPro”, „Olimpus” – tie ir tikai daži no zīmoliem, kuru produktus atradīsiet izstādē. Turklāt būs ekskluzīva iespēja apskatīt un pat izmēģināt arī daudzus pasaules mēroga jaunumus no izstādes „Photokina” Ķelnē, Vācijā!

Vēl bez plašā tehnikas piedāvājuma būs vairākas fotogrāfiju izstādes, kā arī semināri, meistarklases un prezentācijas. Ar zināšanām dalīsies fotogrāfi – Inta Lankovska, Raimonds Volonts, Arkādijs Gluhihs, Tomass Kaunecks un vēl daudzi citi.

Pasākumu programma jau drīzumā būs pieejama izstādes mājaslapā: www.rigaphotoshow.lv

„Riga Photo Show” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

„Riga Photo Show 2016” darbalaiks:
21. oktobrī 10.00–18.00
22. oktobrī 10.00–18.00
23. oktobrī 10.00–17.00

Seko līdzi dalībnieku jaunumiem un aktuālajai informācijai arī šeit: www.facebook.com/rigaphoto.show
Top