BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Veiksmīgi aizvadītas dizaina un mēbeļu dienas Ķīpsalā!

2. oktobrī Ķīpsalā noslēdzās divi pasākumi – Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2016” un starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde „Baltic Furniture 2016”. Tajās piedalījās 146 Eiropas mēbeļu nozares pārstāvji un 123 Baltijas dizaina nozares uzņēmēji, dizaineri un citi radošo industriju pārstāvji.

Izstādes „Baltic Furniture 2016” apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet iepazīt Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Vācijas, Somijas, Turcijas, Baltkrievijas, Rumānijas, Itālijas, Indijas un citu valstu ražotāju daudzveidīgo piedāvājumu. Izstādes plašajā ekspozīcijā varēja apskatīt modernas un kvalitatīvas mēbeles, jaunākos apgaismojuma risinājumus un stilīgus interjera priekšmetus mājoklim un birojam. Apmeklētāji izstādē iegādājās gatavās mēbeles un veica individuālos pasūtījumus par izdevīgām cenām!

Savukārt izstādes „Design Isle 2016” ekspozīcijā bija apskatāmi Baltijas dizaineru un uzņēmēju jaunākie produkti un pakalpojumi, skolēnu un studentu diplomdarbi, kā arī konkursa „Latvijas Dizaineru savienības balva dizainā 2016” izcilākie darbi. Turklāt šogad pirmo reizi izstādē notika Baltijas dizaina gadatirgus, kur varēja iegādāties mūsdienīgus interjera priekšmetus, apģērbus, aksesuārus, dzīvesstila produktus un vēl daudz ko citu.

Trīs dienu garumā mēbeļu un dizaina daudzveidīgo piedāvājumu aplūkot bija ieradušies 21 112 apmeklētāji no 17 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Vācijas, Zviedrijas, Turcijas, Polijas, Somijas, Itālijas, Lielbritānijas, Francijas, Ukrainas, Rumānijas, Vjetnamas un Indijas.

Izstāžu organizatori saka paldies visiem „Design Isle 2016” un „Baltic Furniture 2016” dalībniekiem, sadarbības partneriem un apmeklētājiem! Kopīgiem spēkiem Starptautisko izstāžu centru Ķīpsalā uz trīs dienām izdevās izveidot par Baltijas mēbeļu un dizaina nozares epicentru!

Tiekamies jau nākamgad – no 6. līdz 8. oktobrim – izstādēs „Design Isle 2017” un „Baltic Furniture 2017”!

Vairāk:

www.designisle.lv
www.balticfurniture.lv

Seko līdzi!
www.facebook.com/baltic.furniture
www.facebook.com/izstade.designisle
Top