BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Izstāde „Medbaltica 2016” pulcēja vairāk nekā 10 tūkstošus apmeklētāju!

24. septembrī Ķīpsalā veiksmīgi noslēdzās viens no nozīmīgākajiem pasākumiem medicīnas nozarē Baltijas reģionā – 9. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2016”, kurā piedalījās 112 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Beļģijas, Baltkrievijas, Itālijas, Krievijas, Ķīnas, Singapūras, Somijas, Šveices un Zviedrijas. Izstādi apmeklēja 10 171 nozares profesionālis un interesents, kas ir par 5 % vairāk nekā pērn.

Trīs dienu garumā izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet iepazīties ar jaunāko izstādes dalībnieku piedāvājumu zobārstniecībā, rehabilitācijā, medicīnas tehnoloģijās un veselības aprūpē. Profesionālo ekspozīciju papildināja arī daudzveidīgs ikdienas vajadzībām izmantojamo preču un pakalpojumu klāsts, kas bija interesants arī gala patērētājam.

Pateicoties mūsu sadarbības partneriem un dalībfirmu aktivitātei, visas izstādes dienas notika plaša un daudzveidīga konferenču un semināru programma, kurā dažādu veselības nozaru speciālisti smēlās zināšanas, apmainījās pieredzē un diskutēja par nozares aktualitātēm.

„Paldies visiem „Medbaltica 2016” sadarbības partneriem un dalībniekiem par ieguldīto darbu, veidojot izstādi saturiski bagātāku un noderīgāku,” norāda izstādes „Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

Nākamgad 10. jubilejas izstāde „Medbaltica 2017” būs ļoti īpaša, jo vienlaikus Ķīpsalā notiks arī Latvijas Ārstu biedrības organizētais 8. Latvijas ārstu kongress. Tas notiek reizi četros gados un pulcē ievērojamu skaitu mediķus un profesionālās biedrības no Latvijas un ārvalstīm. „Jau šobrīd daļa ekspozīcijas ir rezervēta nākamā gada izstādei, tādēļ aicinu uzņēmumus savlaicīgi pieteikt dalību „Medbaltica 2017”, lai vēl varētu izvēlēties labākās ekspozīcijas laukumus,” aicina Mārtiņš Druvkalns.

Uz tikšanos 2017. gadā no 21. līdz 23. septembrim izstādē „Medbaltica 2017” Ķīpsalā!
Top