BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Dodies nekustamā īpašuma meklējumos izstādē “Realty & Investment”!

Jauna mājokļa un nekustamā īpašuma lūkotāji no 13. līdz 16. oktobrim pulcēsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, lai izstādē „Realty & Investment” spertu soli tuvāk jauna nekustamā īpašuma iegādei.

Šogad izstādē piedalās Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA), „City24”, „Dzīvoklis.lv”, „Jūsmājas”, „Ober Haus Real Estate Latvia”, dzīvojamo māju kompleksi „Centrus” un „Saliena”, kā arī “DNB banka”.

“Noslēgtā sadarbība ar “DNB banku” tikai pierāda, ka arī nozares spēlētāji saskata vajadzību iesaistīties nekustamā īpašuma nozares attīstīšanā. Aicinu apmeklētājus izmantot šo unikālo iespēju četru dienu laikā vienkopus satikt gan nekustamā īpašuma kompāniju pārstāvjus, gan profesionāļus, kas bez maksas sniegs atbildes uz apmeklētājus interesējošiem jautājumiem, gan arī iepazīties ar labākajiem finansēšanas piedāvājumiem,” komentē projekta vadītājs Kristaps Jēkabsons.

Pirmo reizi izstādē piedalīsies arī ārzemju dalībnieks – vācu nekustamā īpašuma tirdzniecības un investīciju uzņēmums „MayerFech”, kas meklē sadarbības partnerus Latvijā, kā arī piedāvās īpašumus Kiprā, Vācijā un Lielbritānijā.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi izstādes jaunumiem: www.realty-investment.lv

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī būvniecības, remonta un interjera izstāde “Māja.Dzīvoklis 2016” un starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un enerģija 2016”. Visu izstāžu apmeklējums – ar vienu ieejas biļeti!

Izstādes darbalaiks: 
13.–15. oktobris 10.00–18.00
16. oktobris 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas: 
Ieejas biļete – 5 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem, skolēniem – 4 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1+3) – 12 EUR

Biļetes var iegādāties arī internetā: https://mdz2016.ticketforevent.com/lv

Autostāvvieta – 4 EUR 
Sekojiet mums: www.facebook.com/Izstāde-Realty-Investment-446461942182154/
Top