BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Rūp efektīva dabas un energoresursu izmantošana? Apmeklē izstādi “Vide un enerģija 2016”!

No 13. līdz 16. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijā lielākais pasākums energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju jomā – izstāde „Vide un enerģija 2016”, kas piedāvās jaunākās tehnoloģijas un izdevīgākos energoefektivitātes risinājumus, aicinot saimniekot gudri un dzīvot zaļi.

Šogad izstādē „Vide un enerģija” piedalās vairāk nekā 80 uzņēmumu un organizāciju no Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Itālijas, Polijas, Vācijas un citām valstīm.

Nozares uzņēmumi prezentēs jaunākās energoefektīvās siltumapgādes un mājokļu siltināšanas tehnoloģijas, videi draudzīgas apkures sistēmas, ventilācijas un kondicionēšanas iekārtas, LED apgaismes risinājumus, saules un vēja enerģijas izmantošanas tehnoloģijas, notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un izdevīgākos risinājumus plašam interesentu lokam – sākot no iekārtām un projektiem lieliem uzņēmumiem un pašvaldībām un beidzot ar risinājumiem vidējiem un maziem uzņēmumiem. Būs arī izdevīgi piedāvājumi ikvienai mājsaimniecībai!

Izstādes dalībnieku vidū ir tādi pazīstami uzņēmumi un organizācijas kā „Aeroc”, „Grandeg”, “August Latvija”, “Elektrostudija”, „Rīgas Enerģētikas aģentūra”, Latvijas Energoefektivitātes asociācija un tā biedri, uzņēmumi, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts, „Robert Bosch”, „Sadales tīkls”, „Vides tehnika” u. c. 

“Izstāde “Vide un enerģija” ir ļoti svarīga darījumu un informācijas apmaiņas platforma Baltijas reģionā. Stabils izstādes dalībfirmu un apmeklētāju skaits gadu no gada apliecina izstādes nepieciešamību un aktualitāti ikkatram, kurš strādā šajā nozarē, apsaimnieko savu īpašumu vai kuram rūp efektīva dabas un energoresursu izmantošana,” uzsver izstādes “Vide un enerģija 2016” vadītājs Gints Šāvējs.

Videi draudzīgs transports
Izstādē īpaša uzmanība veltīta arī videi draudzīgam transportam, kas, rūpējoties par vides ilgtspējību, mūsu ikdienā ienāk aizvien biežāk. Atsevišķā ekspozīcijā būs aplūkojami vairāki dažādu ražotāju elektroautomobiļi, elektrovelosipēdi un uzlādes stacijas. Ekspozīciju organizē Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība. Ceļu satiksmes drošības direkcija informēs par uzlādes staciju projektiem.

Pirms izstādes „Vide un enerģija 2016” atvēršanas, 13. oktobrī, pie Izstāžu centra Ķīpsalā plkst. 11.30 tiks atklāta jauna elektromobiļu uzlādes stacija. Uzlādes stacijas dati tiks iekļauti nacionālajā uzlādes punktu kartē, kā arī nosūtīti iekļaušanai elektromobiļu navigācijas ierīcēs.

Plaša pasākumu programma
Izstādē norisināsies vairāki starptautiski semināri un konferences. 14. oktobrī notiks Rīgas Enerģētikas aģentūras organizētā starptautiskā konference „Energoefektivitāte – pirmais enerģijas avots ilgtspējīgai un noturīgai pilsētvidei”, kā arī vairāku dalībfirmu – “Robert Bosch”, “BEK-Konsult”, “Thermaflex” u. c. – rīkotie semināri un tehniskās apmācības speciālistiem par jaunākajiem risinājumiem energoefektivitātes, siltumapgādes un atjaunojamās enerģijas izmantošanas jomā. Detalizētu pasākumu programmu skatiet: www.bt1.lv/bt1/ee/?link=00400000

Izstādes “Vide un enerģija 2016” oficiālā atklāšana notiks 13. oktobrī plkst. 12.00 hallē Nr. 1. Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī starptautiskā būvniecības, remonta un interjera izstāde „Māja. Dzīvoklis 2016” un nekustamā īpašuma, darījumu un investīciju izstāde „Realty & Investment 2016”. Visu izstāžu apmeklējums – ar vienu ieejas biļeti!

Sekojiet līdzi izstādes “Vide un enerģija” jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/videenergija

Izstādes darba laiks:
13.–15. oktobris 10.00–18.00
16. oktobris 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:
Ieejas biļete – EUR 5
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem, skolēniem – EUR 4
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1+3) – EUR 12

Jau šobrīd biļetes var iegādāties interneta vietnē: https://ee2016.ticketforevent.com/lv

Top