BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Uzbudinoši priekšnesumi, erotiskas intīmpreces un karstas izklaides „Erota” pilngadības svētkos

19. un 20. februārī starptautiskais erotikas festivāls „Erots 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 15 000 pēc kaislīgām emocijām izslāpušus apmeklētājus un lutināja ar baudpilniem, erotiskiem un traki draiskiem priekšnesumiem – kā jau pilngadības svētkos pienākas!

Neaizmirstami striptīzi visām gaumēm
Pašmāju mākslinieki „MALE Empire NIGHT_out SHOW” kārdināja ar saviem muskuļotajiem un visnotaļ vīrišķīgajiem augumiem un lika dāmām sajūsmā spiegt. Erotiskā spriedze tikai auga, kad puiši norāva savus pieguļošos kreklus un uz skatuves aicināja arī skatītājas. Viena no izredzētajām dāmām nevilcinājās un iesaistījās šovā, koķeti uz augšu savelkot kleitiņu... Skatītāju elpas sajūsmā aizrāvās!
Daiļā dzimuma pārstāvju vaigiem labpatikā pietvīkt lika arī ugunīgo baltkrievu „Enjoy & Malibu” pavedinošie priekšnesumi. Taču „New Breath” dāmu kaislīgā deja uzšķīla pamatīgu kaisles dzirksteli pat vislielākajos skeptiķos. 
Kaislības pāri robežām
Apmeklētāji bija sajūsmā par karstasinīgo ungāru pornozvaigžņu Dolly Diore un Regina Moon neķītro draiskošanos un steidza savos telefonos iemūžināt katru nerātno kustību vai žestu. Zvaigznes, iejūtoties māsiņas un slimnieces, cietumnieces un apsardzes lomās, prasmīgi kairināja pašas intīmākās sajūtu kārpiņas. Vēl nebijušas emocijas asu sajūtu cienītājiem noteikti raisīja pašmāju šovgrupas „Pain[pro]test” SM priekšnesums.

Kailā joga
Savukārt viens no neparastākajiem šoviem, kuru ar lielu interesi vēroja kā sievietes, tā vīrieši, bija kailā joga. Mākslinieces meditatīvas mūzikas pavadījumā izrādīja savus kailos augumus, ķermeņiem te saplūstot un vienojoties sinhronās un liegās kustībās, te veicot teju akrobātiskus trikus.

Seksuālā izglītība un pikantas aktivitātes!
Lai izzinātu seksualitātes delikātās nianses un dažādus seksa veidus, uzklausītu lektoru praktiskos padomus kaislīgākai dzīvei, ne viena vien daiļā dzimuma pārstāve devās uz „Ladies Only” zonu. Kā jau erotikas festivālā, neizpalika arī dažādas pikantas aktivitātes – intīmas privātās dejas, nerātnas fotosesijas uz gigantiska sudraba locekļa kopā ar festivāla zvaigznēm, izaicinoši slapjo T-kreklu un šortu konkursi u. C. Tāpat arī „Erots” bija labākā vieta, kur apmeklētāji atrada sev piemērotākās seksa rotaļlietas plašā klāstā – sākot ar vibratoriem un dildo līdz pat pletnēm un lomu spēles kostīmiem.

Karstasinīgas deju sacensības un draiska iepazīšanās spēle
Kaislības neizpalika arī uz „Club dance” skatuves – deju konkursa dalībnieki spraigā cīņa sacentās par titulu „Club Dance Queen & King 2016”. Konkursa tēma šogad bija wild animal, un par mežonīgāko dejotāju šogad tika atzīta un kluba deju karalienes kroni profesionāļu kategorijā ieguva Veronika Romanova, bet karaļa – Nareks Hačatrijans. Savukārt hobija grupā atzinību guva Vera Tolstošejeva un Ainārs Burcevs. Vairāk: www.clubdance.lv
Nenoliedzami „Erota” brīvā un erotiskā atmosfēra tā vien mudina uzrunāt kādu meiteni vai puisi un iepazīties. Drosmīgākie apmeklētāji piedalījās atraktīvajā iepazīšanās spēlē „Aklais randiņš”. Draiskajās un izaicinošajās rotaļās izveidojās trīs pāri, kuri vakaru turpināja romantiskā un kaislīgā noskaņā.

Nākamā erotikas izstāde-festivāls „Erots 2017” notiks 2017. gada 17. un 18. februārī Ķīpsalā.

Erotikas festivālu-izstādi „Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Festivāla līdzorganizators ir firma „Z un Z” – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls „Kupidons plus”. Pasākumu atbalsta „One touch” prezervatīvi, tūrisma operators „Prieks Tūre”, „Cēsu alus” un „Baltic Taxi”.
Foto: Alex Balabko Photography
Top