BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

„Nature Expo 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju!

24. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās starptautiskā lauksaimniecības, dārzkopības un mežsaimniecības izstāde „Nature Expo 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 189 uzņēmumus. Iepazīties ar izstādes piedāvājumu un sagatavoties darbiem dārzā, mežā un uz lauka bija ieradušies 18 810 apmeklētāju, kas ir par 14 % vairāk nekā pērn.

Trīs dienu laikā, no 22. līdz 24. aprīlim, izstādes apmeklētājiem bija iespēja vienuviet apskatīt un arī iegādāties vai pasūtīt stādus, sēklas, augsnes maisījumus, augsnes uzlabotājus, dārza tehniku un inventāru, darba apģērbu, siltumnīcas, siltummājas, dārza mēbeles, dekoratīvus vides objektus, pagrabus, lapenes un dārza mājiņas, tāpat arī kvalitatīvu tehniku darbiem mežā un uz lauka.

Vēl interesentiem divu dienu garumā bija iespēja vērot Latvijas atklāto floristu konkursu „Pavasara elpa” un apmeklēt Valsts augu aizsardzības dienesta organizētos seminārus par augu karantīnas organismiem, augu pasēm un kaitniekiem dārzā.

Kopā šajās dienās Ķīpsalā sagaidījām 18 810 apmeklētājus – nozares profesionāļus un visus tos, kam dārza, meža vai lauku darbi ir sirdslieta un aizraušanās!

Paldies izstādes „Nature Expo 2016” dalībniekiem, atbalstītājiem un apmeklētājiem! Zaļā gaisma pavasara darbiem ir dota!


Tiekamies „Nature Expo 2017”!
Nākamā starptautiskā lauksaimniecības, dārzkopības un mežsaimniecības izstāde „Nature Expo 2017” notiks 2017. gada 28.–30. aprīlī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Vairāk: www.bt1.lv/nature/

„Nature Expo” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, savukārt Latvijas atklāto floristu konkursu – Latvijas Floristu apvienība.

Seko mums!
facebook.com/NatureExpo
draugiem.lv/natureexpo/
Top