BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ar visu ģimeni uz „PetExpo 2016” jau nedēļas nogalē!

Jau šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. martā, Ķīpsalā notiks iemīļotā izstāde „PetExpo 2016”, kurā prieku un jautrību piedzīvos kā lieli, tā mazi. Uzzini, ko nevajadzētu laist garām!

Pabaro pundurcūciņu un pundurāzi!
Vai esi kādreiz iedomājies, ka tavs mīļdzīvnieks varētu būt pundurcūciņa? Varbūt tieši šobrīd apsver tādu iespēju? Tad nāc uz izstādi, un varbūt tieši tev būs unikāla iespēja ar pudelīti pabarot pundurcūku vai pundurāzi! Starp citu, pundurcūku par lielisku mājas mīluli atzinušas arī tādas pasaules mēroga zvaigznes kā Mailija Sairusa, Megana Foksa, Parisa Hiltone un pat Džordžs Klūnijs.

Cālīši brālīši
Svētdien, 20. martā, ir Pūpolsvētdiena, kura ziņo par Lieldienu tuvošanos. Izstādes apmeklētājiem būs tā lieliskā iespēja jau laikus noskaņoties pavasara saulgriežiem, priecājoties par bariņu dzeltenu cālīšu un pūkainu trusīšu. Turklāt izstādē būs apskatāmi arī mazo čiepstētāju līdzinieki – gaiļi, zosis un pat tītari. Iepazīsti visu knābainīšu saimi!

Mazie milzīši

Līdzās mazajiem dzīvniekiem būs apskatāmi arī lielāki un spēcīgāki – nedaudz spītīgais ēzelis, mierīgais un draudzīgais miniatūrais zirgs Olivers, enerģiskie kazlēni, pļāpīgā pundurkaziņa un staltais āzis Rollis. Ikviens „PetExpo 2016” apmeklētājs sajutīsies tā, it kā aizbraucis uz kādu jauku lauku sētu!

Kur nu bez suņiem un kaķiem!

Protams, izstādē neiztikt bez suņiem un kaķiem. Apmēram 3400 ķepaiņu vidū varēs ieraudzīt 223 šķirņu suņus un 28 šķirņu kaķus. Abās dienās gaidāma interesanta programma – frīstaila priekšnesums „Mēs ar suni kolosāli dejojam pa zāli”, paraugdemonstrējums „Suns draugs – ikdienā, glābējs – nedienā!”, aizrautīgas suņu sacensības flaibolā „Lidojam pēc bumbiņām, lidojam ātrāk par tām!”, modes skate „Mode cilpo mums pa priekšu, mēs tās modes pēdiņās!”, kā arī sarkanās krāsas kaķu, meža kaķu, sfinksu kaķu un vēl citu kaķu šovi!

Piepūšamās atrakcijas par velti
Bērni izstādē „PetExpo 2016” varēs ne tikai iepazīt dažādus dzīvniekus, uzzināt, ko tie ēd un varbūt pat samīļot dažus no tiem, bet arī izpriecāties „LGK” atrakcijās, kas visu izstādes laiku darbosies bez papildu maksas. Vecākiem miers, bērniem prieks!

Plašs zoopreču un pakalpojumu piedāvājums
Vēl bez dažnedažādajiem mājdzīvniekiem izstādē būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija, kur par pievilcīgām cenām varēs iegādāties visu nepieciešamo sava mīluļa labsajūtai, veselībai un priekam. Tāpat ikviens varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un mīluļa veselības uzlabošanā.

Izstādi „PetExpo” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju „Felimurs”. Suņu izstāžu sponsors – „EUKANUBA”, kaķu izstāžu sponsors – „ROYAL CANIN”. Vairāk: www.petexpo.lv

Seko „PetExpo” jaunumiem Facebook.com:
www.facebook.com/petekspo.lv/

Norises vieta un laiks:
19. un 20. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Ņem vērā!
Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Biļetes:
Pieaugušajiem – 5,50 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,00 EUR
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Ģimenes biļete – 12,50 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni;
vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu)
Visas atrakcijas (telpās) BEZ MAKSAS!
Autostāvvieta – 3,00 EUR

Jau šobrīd e-biļetes var iegādāties internetā:
www.petexpo.lv
Top