BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Jau rīt atklās tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2016”!

Piektdien, 5. februārī, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā darbu sāks 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”, kur lieliskā atmosfērā iepazīties ar bagātīgām atpūtas iespējām un tūrisma jaunumiem no Latvijas un 40 citām pasaules valstīm būs gaidīts ikkatrs ceļotājs un atpūtnieks.

Aicinām uz „Balttour 2016” oficiālo atklāšanas ceremoniju, kuras noslēgumā tiks paziņoti balvas „Gada cilvēks tūrismā 2015” laureāti. Atklāšanas ceremonija notiks 5. februārī plkst. 11.00 tematiskajā hallē „Apceļo Latviju!” uz lielās skatuves.

Izstādes atklāšanas ceremonijā piedalīsies:
Kitija Tigule, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente;
Andris Ameriks, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks;
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;
Aivars Mackevičs, balvas „Gada cilvēks tūrismā” dibinātājs.

Izstādē-gadatirgū „Balttour 2016” ar vērienu tiks atklāta jaunā ceļojumu sezona. Vienuviet savus labākos un jaunākos piedāvājumus prezentēs apmēram 850 uzņēmumu no 40 Eiropas, Centrālās Āzijas un Tuvo Austrumu valstīm. Izstādes ekspozīcija būs iekārtota vairāk nekā 470 stendos abās Izstāžu centra hallēs. Hallē „Atklāj pasauli!” interesenti ieraudzīs jaunus ceļojumu galamērķus, uzzinās par vilinošām atpūtas iespējām, kā arī iepazīs dažādas pasaules kultūras un pat nogaršos nacionālos labumus. Savukārt hallē „Apceļo Latviju!” apmeklētāji atklās nesen izveidotus maršrutus, uzzinās, ar ko nebijušu pārsteigs tūristu jau iemīļotās vietas, kā arī sajutīs Latvijas viesmīlību. Vairāk: www.balttour.lv

23. starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu „Balttour 2016” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Vairāk par „Balttour 2016” dalībnieku plašo piedāvājumu un pasākumu programmu uzziniet mājaslapā: www.balttour.lv

Sekojiet līdzi jaunumiem arī sociālajos tīklos: Facebook.com un Twitter.com

Darba laiks:
5. februārī plkst. 10.00–19.00
6. februārī plkst. 10.00–18.00
7. februārī plkst. 10.00–17.00

Uzmanību!

5. februārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 profesionāļu laiks, publiskais apmeklējums – no plkst. 13.00
Top